BSL 21/22 YF 3. Maç | Galatasaray NEF 64-71 Anadolu Efes | MS | 31 Mayıs | TRT Spor Yıldız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 21/22 YF 3. Maç | Galatasaray NEF 64-71 Anadolu Efes | MS | 31 Mayıs | TRT Spor Yıldız

Ergin hocam yedekleri filan cikarip bir kıyak yapsada finalde sikecilerle karsilassak gerçi yenermiyiz bilmiyorum sikeciler eskisi gibi guclumu bilmiyorum ama bizim koç tam nokta atışı olmuş anlaşılan

Mevcut gerginliğe bakarsak İpekçi ortamında Efesli oyuncuların maç sonu gözyaşlarıyla salonu terk ettiklerine tanık olabilirdik fakat Sinan Erdem'de aynı baskı kurulamıyor maalesef. Tabi ki yıllar sonra takımın umut vermesi full salonla beraber taraftarın bütün olması Galatasaray basketbolu için güzel şeyler sonucu da iyi olur umarım.

Şu artık kesinki gs taraftarı hiç bi kulübe kendi evladı bile yönetse asla ama asla destek olmamalı.bu ülkede gs tek diğerleri gs ye karşı tektir.artık her takım rakiplikten çıkmış düşman olmuş.bizde bundan sonra tebrik edene tebrik olsun .hamsileri kucakladık pankart bile açıldı 2011 şampiyonu sizssiniz diye adamlar gitti şikeyle elinden alan takıma bile sempati duyup bize düşmanlık ettiler.geçmişte kargalara ben çok şahit olmuşumdur kendimde bunu düşünürdüm,fb olacağına kargalar olsun demişimdir hep ,adamlar fb ile kardeş olup gene bize düşman kesildiler.anadolu efesine bakıyorsun aynı.vesselam hepsi aynı bize karşı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Taraftarimiza çok iş düşüyor. Umarım maça gidenler aklını koruyabilir ve taşkınlık çıkarmaz. Efes'in şu an bizdrn maç alabilmesi için salonun boş olması gerekiyor. 16.000 Galatasarayliyi arkasına almış takımımız efes'e maç vermez. O yüzden tekrar tekrar söylüyorum taraftarımız bilinçli olacak. Sahaya yabancı madde, küfür falan etmeyecek. Umarım bu hıyarlari bu akşam maçta görmeyiz.

Bu akşam tribünler dopdolu olacaktır. Bu havayla maçı almamız lazım. İlk maçta çok iyi oynadık ikinci maç çok kötüydük. İkisinin arası bir oyunla kazanabileceğimizi düşünüyorum. Bost ve Canaan çok iyi şutörler, onları iyi kullanabilmek lazım.

FUGc0TKXEAY7nwo

Üst Alt