🏀 BSL 22/23 H:1 | Anadolu Efes 77-68 Galatasaray NEF | MS | 2 Ekim | beIN Sports 5 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🏀 BSL 22/23 H:1 | Anadolu Efes 77-68 Galatasaray NEF | MS | 2 Ekim | beIN Sports 5

Royalhalı Çemişgezeksporla oynamıyoruz beyefendi!

Burası Galatasaray. Fenerbahçe gidip Ülker’i önce arkasına çekip sonra da kendi yağı ile bir seviyeye gelip Efes’ten 10 yılda daha fazla şampiyon oluyorsa Galatasaray hepsini tokatlayacak.

Başkan olan da yönetim de ya cebinden verir ya da verecek birini bulur. Bulamıyorsa da orada işi yok.

Geçiniz artık bunu. Hakemi de satın alacaksın gerekirse rakibi de hatta ligi de. Trabzon, Beşiktaş, Fenerbahçe’nin oyuncağı değiliz biz. Figüran da değiliz vezir de . Bu ülkenin kralı Galatasaray’dı. Öyle olmak zorunda

Açıkçası takım mücadelesini beğendim. Efese göre daha takım oyunu oynadık.

Fakat Morgan ve Ennisin aşırı kötü bireysel performansları bizi aşağı çekti.

Koçun skor 68-70 iken mola ile maçın en kötüsü Ennise top vermesi çok kötü karardı. Sadık ve Yunus Emre’ye rahat bir pozisyon oluşturulabilirdi.

Sonunu böyle bitirmek kötü oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burası Galatasaray. Fenerbahçe gidip Ülker’i önce arkasına çekip sonra da kendi yağı ile bir seviyeye gelip Efes’ten 10 yılda daha fazla şampiyon oluyorsa Galatasaray hepsini tokatlayacak.

Başkan olan da yönetim de ya cebinden verir ya da verecek birini bulur. Bulamıyorsa da orada işi yok.

Geçiniz artık bunu. Hakemi de satın alacaksın gerekirse rakibi de hatta ligi de. Trabzon, Beşiktaş, Fenerbahçe’nin oyuncağı değiliz biz. Figüran da değiliz vezir de . Bu ülkenin kralı Galatasaray’dı. Öyle olmak zorunda
Bravo ahbap

İmzamı atıyorum

Laylaylaylaylay saldır Galatasaray

Üst Alt