Çözüldü - Burak Yılmaz: ''Mutluyuz, üzüntülüyüz, çok da kırgınız'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çözüldü Burak Yılmaz: ''Mutluyuz, üzüntülüyüz, çok da kırgınız''

emremor_burakyilmaz_sevinc_210616.jpg

"Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Herkes çok mutlu. Hepsinin gözlerinden öpüyorum.''

''Yarın ki maçları bekliyoruz, inşallah turlarız.''

''Bazı şeylere çok kırgınız. Sürekli bir şeyler söyleniyor ama futbolcuları kimse umursamıyor. Olaylar böyle mi diye sorulmuyor. Sadece kazanmak yetmiyordu hala da yetmiyor. Her şey istediğimiz gibi gitti. Daha farklı da kazanabilirdik. Hocamız burada olmak büyük bir başarı demişti. Ben de ona katılıyorum.''

''Biraz sevelim birbirimizi. Tabii mutluyuz. Çok da üzüntülüyüz, çok da kırgınız. İnsanlar bizim neler hissettiklerimizi sormuyor, dinlemiyor. Bugün sadece kazanmamız yetmiyordu bize. Oyun içinde her şey istediğimiz gibi gitti."

Burak daha sonra basın toplansında ise şunları söyledi:

"Bu sene çok zor bir dönem oldu benim için. Hiçbirinizin tahmin edemeyeceğiniz sakatlıklar yaşadım.

Prim krizi için: "Hiç bize bir şey sormadınız. Bu böyle mi doğru mu? Hiçbir şey sormadınız abi? Hayretler içerisindeyim. Çok üzgünüm, kırgınım.

Emre Mor çok enteresan bir oyuncu. İlk geldiğinde kendisini tanımıyordum. Allah ona sakatlık vermesin, nazarlardan saklasın. Emre Mor bizim göz bebeğimiz, bizim çiçeğimiz.

"Cok uzuntuluyuz, kırgınız..." - Ligtv.com.tr

Son düzenleme:
Üst Alt