Bursaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Şimdi bu yasine bayılan adamdan hiçbir bk olmaz. Allah belanızı versin sizin.
Yani şu sabri ve yasin yerine linnes ve garyi oynatsan zaten o zaman adam olursun. Oynat bakalım ayna anda gör, değerlendir. Ama nerde o çap sende. Biz dua edelimde brumayı falan kesmiyo. Tudor kadroda çok koşan vasıfsız bir adam daha olsa brumayıda keser.

hakan balta ve sabri gibi adamlar ilk 11'e döndü. rezalet ötesi bir durum. sabri gibi sözlesmesi biten chedjou yabanci oldugu icin yedek sanirim.

defol git tudors

Ulan podolski yi forvet oynatma artık hoca sol açık oynatsana mal herif brumayı sağa çek forvete eren i koy mis gibi kadro

Carole ve Yasin'in bu 11'de yeri yok

Linnes Garry oynamalı yerine

Sneijder-Poldi gerçekten çok kötü hani artık Selçuk Semih gibi takıma yararlarından çok zararları dokunuyor inşallah yanıltır beni bu ikili bu gün ...

Sabri sakatlanir umarım. Tek pozitif bu sonuç olabilir bu maçtan

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Tudor büyük hayal kirikligi. Cürük parcalari artik siler diye ümit ediyordum, ama hala hakan, x, vesaire oynuyor. Birseyler deneyip, batirmasi bile daha mübahtir. Ama bu kanser hücreleri ile yürümez bu takim.

Tudor büyük hayal kirikligi. Cürük parcalari artik siler diye ümit ediyordum, ama hala hakan, x, vesaire oynuyor. Birseyler deneyip, batirmasi bile daha mübahtir. Ama bu kanser hücreleri ile yürümez bu takim.

bu kadroyu tudorun kurmadıgı cok acık medyada yönetim memnun degil haberlerinden sonra tudor birden eski virüsleri oynatmaya basladı

beden hocası gibi muhtemelen söyle yap bunu oynat filan diyorlar mesela sneijderi hakanı sabriyi oynat dediklerine eminim

Üst Alt