Çare Tercümanımız "Mert Çetin" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çare Tercümanımız "Mert Çetin"

arkadaşlar biliyorsunuz uzun süredir takımımızla birlikte mert çetin

eylül 2009da geldi takımımıza ve hiç ayrılmadı.yani 5.5 seneye doğru gidiyor birlikteliğimiz.çalıştığı hocalara bir bakalım

2009- Rijkard
2010- Hagi
2011- Bülent Ünder
2011- Fatih Terim
2013- Roberto Mancini
2014- Cesare Prandelli

tam 6 taktisyen ile çalışmış ve 5.5 sene boyunca birşeyler kapmıştır muhtemelen.

biliyorsunuz mourinhoda bir zamanlar tercümandı ve şimdi dünyanın en iyi taktisyeni.bizde ondan bir mourinho yaratabiliriz.

denemekten zarar gelmez kötü çıkacağını sanmıyorum sonuçta çok iyi bir Galatasaray'lı kendisi.

:red:

arkadaşlar biliyorsunuz uzun süredir takımımızla birlikte mert çetin

eylül 2009da geldi takımımıza ve hiç ayrılmadı.yani 5.5 seneye doğru gidiyor birlikteliğimiz.çalıştığı hocalara bir bakalım

2009- Rijkard
2010- Hagi
2011- Bülent Ünder
2011- Fatih Terim
2013- Roberto Mancini
2014- Cesare Prandelli

tam 6 taktisyen ile çalışmış ve 5.5 sene boyunca birşeyler kapmıştır muhtemelen.

biliyorsunuz mourinhoda bir zamanlar tercümandı ve şimdi dünyanın en iyi taktisyeni.bizde ondan bir mourinho yaratabiliriz.

denemekten zarar gelmez kötü çıkacağını sanmıyorum sonuçta çok iyi bir Galatasaray'lı kendisi.

riekerink hocam olmayacaksa koltuğun başına geçme vakti geldi Sayın Mert Çetin. sıra sende

Yanlız arada büyük fark var. Mourinho sert ve mert biri, bizim Mert ise yavşak ve gevşek biri... Oyuncularla enseye şaplak, göte parmak pozisyonundalar :D Çok sempatik biri, harbi Galatasaraylı ama olmaz yani...

Tam onu da yazacaktım harbiden bizim Mert çok sempatik ve nazik biri futbolcular elinde oynatır az sert biri olsaydı olabilirdi :D

Teknik direktör olacak vasifa sahip oldugunu düsünmüyorum. Hem tarz olarak hem kisilik olarak hem de en önemlisi teknik direktör olmak icin gereken donanim olarak.

Galatasarayı tercümanın eline bırakma fikri yaratıcı ve parlak geliyorsa diyecek birşey yok.Piyasada teknik direktör mü kalmadı hayırdır ?

Üst Alt