Cebrail, Dursun Özbek'le Görüştü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cebrail, Dursun Özbek'le Görüştü!

1653727789798.png

Cebrail Karayel: "Altay ile sözleşmem sona erdi. Ben de hakkımda çıkan haberleri basından takip ediyorum. Galatasaray'ın başkan adayı Dursun Özbek ile İstanbul'a geldiğimde görüşmem oldu." (@radyospor)

Haberin tamamında Point otelde kaldığımda karşılaştık, kısaca konuştuk diyor.

Galatasaray iddiası ile ilgili olarak ise Cebrail, "Altay ile sözleşmem sona erdi. Ben de hakkımda çıkan haberleri basından takip ediyorum. Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek ile İstanbul'a geldiğimde görüşmem olmuştu. Bu görüşme tanışma babında oldu. Dursun Özbey'in otelinde kalıyorduk, tanıştık Sayın Özbek beni beğendiğini söyledi bu şekilde kısa bir sohbetimiz oldu. Transfer konusu hiç konuşulmadı" dedi ve ekledi:

Cebrail kim ya?
28 yaşında doğru düzgün bir takımda oynamamış.

ulan arkadaş
bizim kulüp, altyapınin tüm seviyelerinde sürekli kafaya oynuyor ama bizden başka tüm takımlar genç oyuncu çıkarıyor.Biz A takıma 1 tane genç bile monte edemedik

Bu işin içinde çok büyük bir pislik ve art niyet olduğunu düşünmeye başladım.

Altyapıdan oyuncu entegre edince menajerleri ve Anadolu kulüplerini nasıl zengin edebiliriz ki renktaş :rolleyes:

Genclerin önünü yine acan bir transfer. Alpaslan, Aytac ve Tasdemiri bedava ya yollariz, yerlerine 2-3 anadolu topcusu gelir. Sonra gencler sözlesme uzatmadigi an surprised Pikachu yüzü yapariz.

Üst Alt