Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu!

Cevap: Cem Garipoğlu İstanbul Bahçelievler'de yakalandı !

F tipi cezaevine tıkayacaklar işte. Hücresinde cezasını çeker..

Toplanıp emniyet çıkışında linç etmeye gidelim şerefsizi.

Bu zamana kadar nerdeydi,nasıl yaşadı madem ailesi teslim etti,koskaca emniyet neden bunca zaman baskı yapamadı ailesine.

Kızın babasına şov yapıyor diyenler utanmışlardır inşAllah...Adam en başından beri ailesi saklıyor demişti,ailesinin sakladığını biliyordu,elinden birşey gelmediği için isyan ediyordu millet ise sov yapıyor dedi adama,sonunda adamın dediği çıktı...eğer bunca zaman İstanbul'da ise hakkatten yazıklar olsun emniyet,büyük suistimal var demektir.

Hiçbişey yapmazlar. Eskiden suçludan delile gidiliyordu, şimdi delilden suçluya gidiliyor.

O ne demek bilmiyorum ama ben Oz'u iki kere izlemis biri olarak sunu soyleyebilirim, o herifi hapiste agir doverler, baska seyler de yaparlar hapistekiler bekliyodur simdi gelsin de cezasini verelim diye.

Öncelikle yakalandı ne demek? Herifi teslim etmişler. Ailesinin sakladığı resmi olarak ortaya çıktı. Kimbilir ne anlaşmalar yapmışlardır alacağı ceza hakkında.

O ne demek bilmiyorum ama ben Oz'u iki kere izlemis biri olarak sunu soyleyebilirim, o herifi hapiste agir doverler, baska seyler de yaparlar hapistekiler bekliyodur simdi gelsin de cezasini verelim diye.

Açıklayayım: Eskiden adamın birini yakalayıp döve döve suçu kabul ettirirler ve suçlunun itirafıyla delile ulaşırlardı. Şimdi deliller takip edilerek suçlu yakalanıyor emniyet tarafından. F tipi cezaevinde de tek başına kalır.

Boş işler bunlar boooş. Türkiye'nin adalet sisteminden bi halt olmaz. Kıza tecavüz ediyosun 8 sene yatıyosun. Hem tecavüz edip hem öldürüyosn 2 sene yatıyosun. Böyle bi ülke burası. Bi cacık çıkmaz. Ha basın biraz abarttı diye 10 sene yatar okadar. Münevver gibi niceleri öldürülüyor hergün bu kadar abartıldığını gördünüz mü hiç? Biraz mantık lütfen.

Hucrede kalacaksa soylediklerim gerceklesmeyebilir. Ama 50 yil hapiste tek basina cururse de keyifli olabilir. Yani iki ucu iyi degnek.

yahu, ben sanırım ya paranoyağım, ya çok farkındayım her şeyin, ya da bir bok bilmiyorum; şizofrene bağladım...

cem garipoğlu yakalandı, yakalanmasına belki ama tarih 17 eylül. neden önemli bu tarih?

15 eylül 2009 tarihli habere bakalım: Sel soruları Topbaş'ın önünde - Yerel- ntvmsnbc.com habere göz atarsanız, sel felaketi ile ilgili chp'li meclis üyelerinin hazırladığı soru önergesi, kadir topbaş'ı fena halde köşeye sıkıştırabilecek sorularla dolu. ve dikkat ederseniz, sel felaketinden sonra topbaş, kamuoyu tarafından da bir hayli köşeye sıkıştırıldı, eleştirildi; kendisinin mağdurların yanına yaptığı ziyaretinde ağzından çıkan "geçmiş olsun"'a bir kişi bile yanıt vermedi...

topbaş'ı içine düştüğü "sıkıntı"dan kurtarmak için ortaya konmuş bir piyes gibi geliyor cem garipoğlu'nun yakalanması... üzgünüm ama öyle; zira göreceğiz:

günlerce cem konuşulacak.

cem nefes aldı, cem böyle yaptı, cem'in avukatları böyle dedi, cem'in babası cipiyle geldi, karabulut ailesinden açıklamalar vb şeklinde gündemi çok meşgul edecek mevzu, doğal olarak. ama işin kötüsü, halk yine, seldi, felaketti, mağduriyetti, yasal olmayan yollar ile yapılaşmaydı... hepsini unutup gidecek...

umuyorum, ben şizofren sisteme güvensiz salağın tekiyimdir, ve bunlar olmaz. ve bu yakalama olayı tahmin ettiğim gibi değildir.

ah ama güzide ülkem gündem değişikliği olmadan yaşayamıyor. gündem müptelası güzel ülkem.

tanım: 17 eylül 2009, gece yarısı saat 2 suları yakalandığı(teslim olduğu) söylenen zanlıdır.
.

yahu, ben sanırım ya paranoyağım, ya çok farkındayım her şeyin, ya da bir bok bilmiyorum; şizofrene bağladım...

cem garipoğlu yakalandı, yakalanmasına belki ama tarih 17 eylül. neden önemli bu tarih?

15 eylül 2009 tarihli habere bakalım: Sel soruları Topbaş'ın önünde - Yerel- ntvmsnbc.com habere göz atarsanız, sel felaketi ile ilgili chp'li meclis üyelerinin hazırladığı soru önergesi, kadir topbaş'ı fena halde köşeye sıkıştırabilecek sorularla dolu. ve dikkat ederseniz, sel felaketinden sonra topbaş, kamuoyu tarafından da bir hayli köşeye sıkıştırıldı, eleştirildi; kendisinin mağdurların yanına yaptığı ziyaretinde ağzından çıkan "geçmiş olsun"'a bir kişi bile yanıt vermedi...

topbaş'ı içine düştüğü "sıkıntı"dan kurtarmak için ortaya konmuş bir piyes gibi geliyor cem garipoğlu'nun yakalanması... üzgünüm ama öyle; zira göreceğiz:

günlerce cem konuşulacak.

cem nefes aldı, cem böyle yaptı, cem'in avukatları böyle dedi, cem'in babası cipiyle geldi, karabulut ailesinden açıklamalar vb şeklinde gündemi çok meşgul edecek mevzu, doğal olarak. ama işin kötüsü, halk yine, seldi, felaketti, mağduriyetti, yasal olmayan yollar ile yapılaşmaydı... hepsini unutup gidecek...

umuyorum, ben şizofren sisteme güvensiz salağın tekiyimdir, ve bunlar olmaz. ve bu yakalama olayı tahmin ettiğim gibi değildir.

ah ama güzide ülkem gündem değişikliği olmadan yaşayamıyor. gündem müptelası güzel ülkem.

tanım: 17 eylül 2009, gece yarısı saat 2 suları yakalandığı(teslim olduğu) söylenen zanlıdır.

anlatmak istediğimiz budur işte..

Yukarıdaki alıntı olsa olsa Topbaş 'ın şansı olur. Zaten mağdur olanlar oldu bi kere. Cem yakalanmasaydı ne değişecekti? Kadir Topbaş istifa mı edecekti?

197 gün sonra yakalamanınmı gururunu yaşıyormuş vali.

Allah askinda birakin bu isleri, adam yakalanmadi, teslim oldu.

Üst Alt