Cem Uzan Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Uzan Başlığı

Cem Uzan’ın Uluslarası Tahkim Mahkemesinde açmış olduğu ÇEAŞ Kepez davasında Tahkim Mahkemesi, Cem Uzan’ın taleplerini yerinde bularak lehine yeni bir karar verdi.
TÜRKİYE’DEN İKİ ÖDEV İSTENDİ
Odatv’de yer alan habere göre, bu kararla davanın tarafı olan Türkiye’den iki “ev ödevini” 7 gün içinde yerine getirmesi istendi;

1) Türkiye; 4875 Sayılı Doğrudan Yabancı Yatırımlar Kanunu’nun TBMM’de görüşülmesi sırasındaki bütün meclis tutanaklarını, değişiklik önergelerini, kanun taslağını, ve bu yasa ile ilgili yapılan tüm komisyon görüşmelerinin tutanaklarını mahkemeye sunmak zorunda.
2) ÇEAŞ’a ve Kepeze ait olan tüm barajlarının devir ve tesliminin yapılıp yapılmadığı, devir ve teslimin kanuna uygun yapılıp yapılmadığı ve hala bunların sahiplerinin ÇEAŞ ve Kepez olup olmadığı hususlarının somut bir biçimde tüm belgeleriyle yanıtlamak zorunda…
DAVAYI KAZANMASI BEKLENİYOR!
Enerji bakanlığı ise bilanço oyunu yaparken suç üstü yakalandı. Görüşüne başvurulan uzmanlar Cem Uzan’ın davayı kazanmasına kesin gözüyle bakıyor. Bu davanın boyutunun 15 milyar Euro olduğu tazminatın 12 senelik faizi ile 25 milyar Euro’yu bulması bekleniyor.

---------------------------------------------------------

sizi bilmem ama bu adamın tutuklanması kalktığı anda bu kulübe tek başkan olabilecek adam budur ve inşallahta olur.

Bu adam 3 aylık hazırlanma sürecinde ilk seçiminde %7-7.5 oy almıştı ve atılan iftiralarla kaçmak zorunda kaldı tabiki bu operasyonu yapanlar amerikaydı çünkü iktidar için tek tehlikeli partı genç partiydi. umarım bu özlem çabuk biter

cem uzan içi dışı bir adam hayatını yaşıyor böyle adamdan korkmam ben asla sinsi değil inş ülkeye döner

Burada Cem Uzan için bu adam Galatasaray'ı batıracak diye ağlanan adamlara Dursun ve hıyarları müstehak....

Gel lan zalımın oğlu.....

Senin vizyonun ve paran ile şahlanırız. Galatasaray için iyi niyetinden bir gram şüphem yok....

ilker Caliskn
1 sa.1 saat önce
ilker Caliskn ‏@ikoclsknn1
@UzanCC sende bi icraat yap artik baskan. Konusmakla olmuyor bu isler. Baskanlik icin bir adim at taraftar arkanda olacaktir emin ol...

Cem Uzan
Cem Uzan – ‏@UzanCC

@ikoclsknn1 ben CIMBOM icin canimi vermeye hazirim. secimler gelsin icraat neymis gorursun

yapmazlar be hacı. tamam eyv gelsın etsın ama;
bu adam iki kez seçim kaybetti ve ikisinde de çeşitli sorunlar çıkardı. özellikle kaybettiği 2. seçimde başkan seçilen mehmet cansun'un evine ve kulübe yolladığı hacizi dedeler unutmaz.
tamam liseliler yönetimlerin kuyusunu kazar içerde ama dışardan gelen yamuğuda unutmazlar.

Cem Uzan
3 sa.3 saat önce
Cem Uzan ‏@UzanCC
.......................................... BAZEN NOKTALAR COK FAZLA SEY IFADE EDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #DursunÖzbekistifaEt

Cem Uzan
1 sa.1 saat önce
Cem Uzan ‏@UzanCC
GALATASARAY YONETIMI. IMZALAR HAKIKATEN EKSIK MI GONDERILDI?? BURASI GALATASARAY kulubu mu yoksa muhallebici dukkani mi ??

Daha evvel bu zatı kulübün başında görmek isteyenlere ithafen yazmıştım:

"Aradaki sayfaları okumadım henüz, belki konuşulmuştur. Cem Uzan, Telsim ve İmar Bankası'nda sahtekarlık yaptırmıştır. Olmayan hazine bonosu ihraç etmiştir, bankasında iki hesap defteri tutturmuştur, biri vuk'a göre ayarlanan, biri gerçek. Halkın parasını çalmıştır.

BDDK, İmar Bankası olayından sonra denetim mekanizmasını güçlendirmiştir.

Bunlar göz göre göre olmuştur, Jet Fadıl tarzı.

Cem Uzan'ı Galatasaray'ın başında görmek isteyenler, nasıl bir insanı bu kulübe yakıştırdıklarını bilmeliler"

Daha evvel bu zatı kulübün başında görmek isteyenlere ithafen yazmıştım:

"Aradaki sayfaları okumadım henüz, belki konuşulmuştur. Cem Uzan, Telsim ve İmar Bankası'nda sahtekarlık yaptırmıştır. Olmayan hazine bonosu ihraç etmiştir, bankasında iki hesap defteri tutturmuştur, biri vuk'a göre ayarlanan, biri gerçek. Halkın parasını çalmıştır.

BDDK, İmar Bankası olayından sonra denetim mekanizmasını güçlendirmiştir.

Bunlar göz göre göre olmuştur, Jet Fadıl tarzı.

Cem Uzan'ı Galatasaray'ın başında görmek isteyenler, nasıl bir insanı bu kulübe yakıştırdıklarını bilmeliler"

moruk lisenin adamları geleceğine dolandırıcı gelsin razıyımdır yönetim yalayıcılarına selam olsun

Üst Alt