Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

Ben, gecen hafta 2. bolumu izlemeden Pippen'in 7 senelik sozlesmeye imza aymasini garipsemistim ama adam 12 kardesmis ve evde 2 kisi yatalakmis. Adam da sakatlanirsam para kazanamam diye korkudan 7 senelik imzalamis. Once vizyonsuz demistim ama hakliymis.
Bir de herkes Pippen diyor ama Jordan da 11 senede filan 23 milyon kazanmis.

O dönemde olan parayı gunumuz ile karşılaştırmak doğru olmaz.Takımların salary cap durumu çok azdır muhtemelen.Jordan 98 sezonunda galiba 30 milyon kazanıyor ve bunu gunumuz parasına vurduğun zaman 100 milyondan fazla yapıyor diye bir yazı okumuştum

O dönemde olan parayı gunumuz ile karşılaştırmak doğru olmaz.Takımların salary cap durumu çok azdır muhtemelen.Jordan 98 sezonunda galiba 30 milyon kazanıyor ve bunu gunumuz parasına vurduğun zaman 100 milyondan fazla yapıyor diye bir yazı okumuştum
30 ve 33 almis. Simdiye gore 49 ve 50 milyona mi ne denk geliyormus

Bu espnli puştlar ilk bolumde jerry beyi şerefsizin önde gideni gibi gösterdiler lakin adam o takımı sıfırdan kurmuş. Phili kesfedip nbaye kazandirmis. Son senesinde bir seyler yapmis ama adam takimin yenilenmesi gerektigini dusunuyormus ne var bunda. Ilk bolumde ınsanlari jerryden nefret ettirmek amacıyla algı kasan espnli haysiyetsiz serefsiz pustları kınıyorum.

Ustad 2017de ölmüş bu arada.

Bu espnli puştlar ilk bolumde jerry beyi şerefsizin önde gideni gibi gösterdiler lakin adam o takımı sıfırdan kurmuş. Phili kesfedip nbaye kazandirmis. Son senesinde bir seyler yapmis ama adam takimin yenilenmesi gerektigini dusunuyormus ne var bunda. Ilk bolumde ınsanlari jerryden nefret ettirmek amacıyla algı kasan espnli haysiyetsiz serefsiz pustları kınıyorum.

Kötü karakter olacak ki reis izlensin

Jerry hakikaten iyiymis, Pippen'i gonderip Tmac'i almaya calismasi oyuncudan anladigini gosterir. Pippen'i da yine takasla almisti zaten.

Yatacak yerin yok Mike

Gül gibi noel baba gibi adamı harcadılar

yeni bölümlerde güzeldi.detroit zamanında chicagolu oyunculara yapılanlar şimdi yapılsa,her oyuncu oyun dısı edilirdi herhalde.faul bile çalmamıslar lan çoguna.şimdikiler kız gibi ağlar dururdu.krause denen adam yüzünden jordan ve chikago 1-2 şampiyonluktan daha oldu belki de.jordan 2 sene daha oynayabilirdi.

yeni bölümlerde güzeldi.detroit zamanında chicagolu oyunculara yapılanlar şimdi yapılsa,her oyuncu oyun dısı edilirdi herhalde.faul bile çalmamıslar lan çoguna.şimdikiler kız gibi ağlar dururdu.krause denen adam yüzünden jordan ve chikago 1-2 şampiyonluktan daha oldu belki de.jordan 2 sene daha oynayabilirdi.
Kadroyu korusalardi cok rahat sampiyon olurlardi. Mesela o yil New York finale cikti ama cok kotu hucum performansiyla ciktilar. Zaten Ewing iyice yaslanmisti ve cok hizli dusus yasadi, ilaveten sakatliklari vardi. O sene Sprewell'in extra katkisiyla ciktilarki Bulls olsaydi Jordan ve Pippen Sprewell ile Houston'i cok rahat yavaslatirlardi.
Spurs'un kisalari da 36 yasindaki Elie ve 34 yasindaki Avery idi. Zaten Steve Kerr'i de almislardi.
Bulls mantiken dogru yapmis olabilir ama rebuild'in karsiligini hic alamadi. Belki de lanetlendiler. 2. siradan sectigi adam kaza gecirdi ve kariyeri bitti. Rose'u sectiler ve neredeyse kariyeri bitti. Jordan, Pippen, Rodman + 30 yaslarina ragmen tas gibi defans ve hucum yapiyorlardi. Sectikleri her adam 30'unu bulmadan sert dususe gectiler :)

Üst Alt