Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti

Resim

Çok üzüldüm çok...Cüneyt Arkın bir kitapti bu ulusun en önemli karakterlerinden biriydi biz mektepte sinema derslerinde kendisinin tüm yönlerini neredeyse her ders incelerdik

Türk sinemasına büyük oyuncular hep geldi fakat Cüneyt Arkın gibi özel karakterler çok az bunlardan biride şener sendir...

Takriben 10 sene önce görmüştüm çapada kendisini sağlık sorunları vardı Allah güzel uzun bir ömür verdi diye düşünüyor Ümit ediyorum , mekanı cennet olsun özleyeceğiz şüphesiz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güle güle üstad. Işıklar içinde uyu.

Tanışmış olduğum üç beş ünlüden biriydi. 97 senesiydi sanırım. Çok kibar bir insandı aklımda kaldığıyla.

Aşırı üzgünüm... Çocukluğumuzun kahramanı, Kara Muradımız, Battal Gazimiz, Malkoçoğlumuz... Oynadığı tüm karakterlerle milyonlarımızın çocukluk kahramanı olan, Türklük ve tarih bilinci aşılayan, vatansever oyuncumuz sinemamızın en büyük jönü #CüneytArkın, hayatını kaybetti.

Kendisini hep Hollywooda yakıştırmışımdır. :( Aziz ruhu şad olsun... Rabbim gani gani rahmet eylesin.

Üst Alt