D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran

Romanya bile favori fransa karşısında canını dişine taktı bu takım tel tel dökülüyor adamlarda kondisyon denen birşey kalmamış tabi coğunun aklı çeşmede tatilde.

parator gene kısık gözlerle bakmıştır duran topla balla golde bir yere kadar bu takımı bu millet şımarttı yok modric kimmiş rakitic kimmiş diyen futbol fakirleri şımarttıı almancı topçular hariç hepsinde göt göbek var durmak yok anket oylamaya devam

[FONT=Source Sans Pro, sans-serif]Ekşi de gördüm Ozanla ilgili şu yoruma baya güldüm.F[/FONT][FONT=&quot]atih terim'in biricik aşkı olan benli darbukacının teki.[/FONT]:asd22:

iki kere topu indirdi. son dakikada indirdi hakan degemedi . yari ölü corluka son anda degdi

Biz cenk varken doğru dürüst orta bile yapmadik ileri gitmedik zaten. Doldur boşalt oldu son saniyelerde. Balta'nin pozisyonun topu indirdi diyemeyiz. topa değdi sadece. Topa vurmasi bile birşeydir tabi. 2-3 tane hücum faulünü yine yapti tabi:D

Ben Cenk muhteşem demiyorum ama bu topçu özellikleriyle Cenk oynar. Sinan Gümüş oynardi forvette. Emre Mor ve Oğuzhan 11'de olmali. Çalhanoğlu denen herif pas atmayi bilmiyor sanirim. Sinir etti beni. Berbat oynadi. arda zaten zor yürüyordu. Selçuk ağir vasita Gitse ne sevinirim. Ozan zaten dombili. İşimiz zor.

Topal orta saha oynamali. net oğlu net olan birşey bu. Topal Oğuzhan 2 lisi bulunmali.

Biz cenk varken doğru dürüst orta bile yapmadik ileri gitmedik zaten. Doldur boşalt oldu son saniyelerde. Balta'nin pozisyonun topu indirdi diyemeyiz. topa değdi sadece. Topa vurmasi bile birşeydir tabi. 2-3 tane hücum faulünü yine yapti tabi:D

Ben Cenk muhteşem demiyorum ama bu topçu özellikleriyle Cenk oynar. Sinan Gümüş oynardi forvette. Emre Mor ve Oğuzhan 11'de olmali. Çalhanoğlu denen herif pas atmayi bilmiyor sanirim. Sinir etti beni. Berbat oynadi. arda zaten zor yürüyordu. Selçuk ağir vasita Gitse ne sevinirim. Ozan zaten dombili. İşimiz zor.

Topal orta saha oynamali. net oğlu net olan birşey bu. Topal Oğuzhan 2 lisi bulunmali.

Cenk bir BOK yapamadi. ne geriye geldi nede baska birsey. 2.Devredeki taktik söyleydi (denendi)

Oyunu daha kenara cekip, Burak ile defansi karistirmak (kosularla, hiziyla). Arda helal olsun sicti. Cenkte ikinci devrede bir top aldi, o da Buragin indirdigi top. Kim ne derse desin. Burak bu takimin TEK FOR-VE-TI

Cenk bir BOK yapamadi. ne geriye geldi nede baska birsey. 2.Devredeki taktik söyleydi (denendi)

Oyunu daha kenara cekip, Burak ile defansi karistirmak (kosularla, hiziyla). Arda helal olsun sicti. Cenkte ikinci devrede bir top aldi, o da Buragin indirdigi top. Kim ne derse desin. Burak bu takimin TEK FOR-VE-TI

Valla ben Burak'i almam bile kadroya sen 11 oynatabilirsin. her neyse GS'İMDan uzak olsunda istediği gibi 11 oynayabilir. :DD

Ben Sinan Gümüş'ü umuyordum forvette:(

Terim'in kadro tercihi de, kadroya çağırdığı oyuncular da yanlış. Mesela hava toplarında özellikle savunmada bariz şekilde eziliyoruz. Semih vitanaminsizinin olduğu kadroya Atınç Nukan, Yalçın Ayhan gibi isimler dahil olabilirdi. Koskoca Türkiye'nin stoperleri devşirme oyunculardan ibaret olmamalı.
Kerim Frei, Sinan Gümüş de kadroya alınabilirdi. Özellikle solda Kerim, sağda Emre Mor
'lu bir kadro kanatlardan akıp giderdi. Ha bu saydığım isimler Kerim, Atınç falan kendi takımlarında fazla oynamadı diyebilirsiniz ama Ozan şişkosu da fazla oynamıyordu, onu ne diye aldı o zaman.

Terim'in kadro tercihi de, kadroya çağırdığı oyuncular da yanlış. Mesela hava toplarında özellikle savunmada bariz şekilde eziliyoruz. Semih vitanaminsizinin olduğu kadroya Atınç Nukan, Yalçın Ayhan gibi isimler dahil olabilirdi. Koskoca Türkiye'nin stoperleri devşirme oyunculardan ibaret olmamalı.
Kerim Frei, Sinan Gümüş de kadroya alınabilirdi. Özellikle solda Kerim, sağda Emre Mor
'lu bir kadro kanatlardan akıp giderdi. Ha bu saydığım isimler Kerim, Atınç falan kendi takımlarında fazla oynamadı diyebilirsiniz ama Ozan şişkosu da fazla oynamıyordu, onu ne diye aldı o zaman.

Ersan niye alinmadi Sakat mi bu adam.

Fizik oalrak turnuvanın en kötüsüyüz. Bizim oyuncular da hoca da medya da hep ego. Arda'yı eleştiremezsin mesela bu ülkede. Ama adam oynamıyor. Çalışmıyorlar abi ne mili takımda ne de kulüplerde. Yatıyor adamlar yatıyor. Modric vitaminsizinin bile kondüsyonu üst seviye.

--------------Baba
Şener Ömer Hakan Caner
--------Topal Nuri
Sinan HakanC Emre
--------Mallı/Kral

Çok daha iyi olurdu.

Ya... Selçuk lig de bile dökülüyor...camia da herkes nefret ediyor... Ozan Bağcılar Ergeni daha bok gibi fener orta sahasında oynamıyor.

Bizim Milli Takımda ikisi banko oynuyor.

Böyle bir saçmalık nasıl oluyor...halen ....@&#!₺!&#&@@-

Onu ben de anlamadim acikcasi. Ersan iyi stoper mi tartisilir ama elindeki gereksizlerden iyi oldugu kesin.

Bende beğendiğimden değilde. Elinde defans yok Topal'i defans oynatiyorsun. Topal ön libero oynamali. süpürücümüz yok. Ozan saçini başini kaşimaktan zor hareket ediyor. Selçuk pazara gidiyor durmadan. tam bir ağir vasita. Böyle iş mi olur. Çalhanoğlu berbat oynadi. Ozan daha iyiydi bundan. Çalhanoğlu paslaşmayi bilmiyor. kanat hiç oynayamaz . Emre Mor Oğuzhan Topal 3 lüsü orta saha 5 lisinin 3 oyuncusu olmali. arda'da net 11 oyuncusu ama fiziği iyi durumda değil.

Son düzenleme:
Bende beğendiğimden değilde. Elinde defans yok Topal'i defans oynatiyorsun. Topal ön libero oynamali. süpürücümüz yok. Ozan saçini başini kaşimaktan zor hare et ediyor. Selçuk pazara gidiyor durmadan. tam bir ağir vasita. Böyle iş mi olur. Çalhanoğlu berbat oynadi. Ozan daha iyiydi bundan. Çalhanoğlu paslaşmayi bilmiyor. kanat hiç oynayamaz . Emre Mor Oğuzhan Topal 3 lüsü orta saha 5 lisinin 3 oyuncusu olmali. arda'da net 11 oyuncusu ama fiziği iyi durumda değil.

Bizim takimda cok aksayan adam var ya. Millet cok abartti bizim takimi, bu yenilgi iyi oldu herkes gerceklerin oldugu yere indi göklerden artik.

Sag bek sol bek de berbat. Gönül dei etti bugün beni, Caner de Srna'ya hic bir sekilde dur diyemedi adam bilmem kac tane orta acti. Caner ve Gökhan hani o ülkenin en iyi bekleri diye övülen herifler orta cizgiyi gecemediler bile neredeyse.

Arkadaslar Selamun Hello,

1. V. Babacan... Tamam top sekti sert geldi felan filan ama boyle bi turnuvada gercekten ust duzey bi kaleci o topu tutar arkadas... Ispanya karsisina O. KIVRAK ile cikardim

Sag bek: Gokhan Gonul tamam Gokhan gonul alternatifi yok

Stoperler: M. Topali ben orta sahada kullanirdim, bu yuzden O. Topraki en azindan Tore gittiginde cagirirdim kadroya... Simdi olmadigindan (oteki stoperin cok genc olmasi dolayisi ile + H. Balta & Semih birbirini tanidiklari icin, gobek ikiliyi Balta - Semih Yapardim (vurmayin tamam diyecegimde baska yol yok, Topal orta sahaya sutlanmali)

Sol Bek: Caner veya Koybasi, istediginizi koyabilirsiniz ama ben bu mactan sonra Koybasiyi kullanirdim, adam nede olsa sampiyon takimin sag beki ve formda... Caner pek bisey yamadi bu mac ve butun oyuncularimiz orada milli, koy gitsin Koybasiyi

Defansif 2li: Topal defansin hemen onunde, gerektiginde stoperlerin arasina bile girebilir... Onun biraz onunda Oguzhan... Xelcuk bitmis!

Sag kanat: Emre Mor, adam girdiginde hemen belli etti yine kendini, yasi gencmis felan anlamam... Oynatacaksin....

10 nr: Hakan Calhanoglu... Bugun cogu zaman sag kanatta oldugundan pek etkili olamadi... Ortaya yerlestiririm kendisini

Sol kanat: Arda Turan... Buda alternatifsiz ama ben olsam Ispanyaya karsi O. Sahani oynatirim... Hem Koybasi ile olan aliskanligi veya ne bileyim oynama aliskanligi hemde cigersiz oldugu icin....

Forvet: Ispanyaya karsi kontra oynayacagimizdan Burak i oynatirdim... Ver arapasini elleme kossun :

1457625_Adana_Demirspor.jpg

Bu kadroda C. Tosun, Caner ve Arda var kadroda ama bu kadro hem bugunku mac hemde Cekler icin gecerliydi... Ispanyaya karsi Burak Olcay ve Ismaili oynatirdim ben sahsen....

Bizim takimda cok aksayan adam var ya. Millet cok abartti bizim takimi, bu yenilgi iyi oldu herkes gerceklerin oldugu yere indi göklerden artik.

Sag bek sol bek de berbat. Gönül dei etti bugün beni, Caner de Srna'ya hic bir sekilde dur diyemedi adam bilmem kac tane orta acti. Caner ve Gökhan hani o ülkenin en iyi bekleri diye övülen herifler orta cizgiyi gecemediler bile neredeyse.

Bizim Carole yerli yapilmali. Caner'in son barutlari zaten. Gönül 2 pozisyon yaratti yinede. Çalhanoğlu hiç yardimci olmadi adama.

Üst Alt