Denizli : "Burak takımda kalmalı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli : "Burak takımda kalmalı"

Burak neyse de, Umut'un gitmesine de veto ettiği söyleniyor. Eğer doğruysa Mustafa hocamı yıpratma operasyonuna başlayalım yavaştan. Umut'tan memnun olan, gitmesine engel olan adam isterse Mourinho olsun, bana göre teknik direktör değildir![h=1][/h]

Denizlinin prensi diye bosuna demedik ama dinlemedin bizi

Denizli'nin burak'ı kadroda tutacağını tahmin etmiştim.Hele de "Burak bu ülkenin en büyük golcüsü" dedikten sonra iyice emin oldum.

Aslında yabancı hocalar da ilk senesinde bunu kolay kolay gönderemez ancak Kalli gibi reyizler anında tekmeyi basar bu uyuza.

Hadi devre arasında gitmedi sene sonunda Euro 2016'da 2-3 gol attıktan sonra Avrupa'ya iteleyelim desek medyada milli kahraman olur.Medya "Elinizde Euro 2016'nın golcüsü var niye satıyorsunuz" falan diye pohpohlar.Bizimki de iyice triplere girer yine elimizde kalır.Euro 2016'da 1 halt yapamasa bu sefer leş olduğu için kimse almaz.

Sonuç olarak "Gideceği yok ama insan bekliyor işte" ne yapalım hacım.:asd22:

Hem Umut hem de Burak'ı aynı zamanda göndermezler, bu ara dönemde Umut, Sabri ve Tarık'tan kurtulalım o bile büyük başarıdır. Veloso, Matias Nahuel ve Sabin Merino orta sahamıza direnç katabilecek bize uygun oyuncular.

Üst Alt