GSC Haber - Dursun Özbek ve Erden Timur, Afet Bölgesine Ziyarette Bulundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek ve Erden Timur, Afet Bölgesine Ziyarette Bulundu

1676887345199.png

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, depremden etkilenen afet bölgeleri Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay’a gitti.

Bölgede depremzede vatandaşlarımızla bir araya gelen Başkan Dursun Aydın Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Kahramanmaraş ve Hatay’da yardımların toplandığı depolarımızın yanı sıra ultrAslan tarafından kurulan Maraş Yardım Deposunu ziyaret etti.

Kulübümüz tarafından kurulacak konteyner kentlerin detayları hakkında Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve diğer yetkililerle görüşmeler gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerimizde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya bulunurken Hatay’daki ziyaretimizde Hatayspor Başkanvekili Aydın Toksöz de yer aldı.

Çok iyi yani bu insanların orada vakit geçirmesi zamanını ayırması hakiki birer iyi insan olduklarına dalalet öyle ağır bir yıkımın yaşandığı yerde bulunmak psikolojik olarakta hiç kolay değil tebrik ediyorum kendilerini.

Sadece insan olarak gitmek, görmek değil. Çok başka anlamları var kimlikleri bakımından. Çok değerli bir iş yaptıkları.

Deprem konusu kapatılmış bu yüzden buraya yazıyorum. GSTV'de şimdi gördüm. Takımımız, Adnan Polat Samandağ'da gençlik merkezi açmışlar. Adnan Polat konuştu. 6 Şubat'tan beri Erden Timur ile neler yapıldığını anlattı. Hiçbirini bilmiyordum. Gurur duydum. Şimdi Dursun Özbek konuşacak.

Erden Timur depremin ilk günü akşamında Antakya'ya gelmiş. Neredeyse bir ay kalmış burada. Bu müthiş bir şey. İstanbul'da tırların hazırlanıp deprem bölgelerine gönderildiğini görmüştüm. Ama Erden Timur'un burada kaldığını bilmiyordum. Konteyner kent kurmuşlar. Yardımlar yapılıyormuş. Hiçbirini bilmiyorduk.

Dursun Özbek, Adnan Polat, Erden Timur konuşurken ortak görüşleri yardımların devam etmesi gerekliliği. Toplum deprem zamanı gerekli yardımları yaptı ama ilgi azaldı. Devletin iş adamlarının bölgeye yardımlarını sürdürmesi gerekiyor dedi. Adnan Polat hafiften devlete sitemde bile bulundu. Videosunu bulursanız paylaşın.

Üst Alt