Haber - Dzeko ve Tadic'ten Ali Koç'a Şikayet: "İsmail Kartal'ın ekibi bize göre yetersiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Dzeko ve Tadic'ten Ali Koç'a Şikayet: "İsmail Kartal'ın ekibi bize göre yetersiz"

1715334522064.png

Son iddialara göre ise Edin Dzeko ve Dusan Tadic'in, Teknik Direktör İsmail Kartal ile yaşadığı problemlerin başlangıcı ortaya çıktı. Sabah'ın haberine göre iki yıldız ve İsmail Kartal, bir konuda ters düşünce aradaki ilişki yıpranmaya başladı.

Söz konusu haberde Dzeko ve Tadic'in, ligin ikinci yarısından itibaren İsmail Kartal ile taktik konularda ters düştüğü bildirildi. İki yıldızın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bundan dolayı kapısını çaldığı belirtildi.

Başkan Ali Koç ile yapılan görüşmede iki kaptanın, İsmail Kartal'ın ekibinin yetersiz olduğunu olduğunu belirtip takviye için isim önerisinde bulunduğu kaydedildi. Başkan Ali Koç'un da bu öneriye sıcak baktığı bildirildi.

Dzeko ve Tadic'in tavsiyesini mantıklı ve doğru bir tespit olarak gören Başkan, takımdaki Balkan kökenli oyuncu fazlalığı nedeniyle bu coğrafyadan, teknik ekibe bir takviye düşünmeye başladı.

İkilinin de önerisiyle Partizan teknik direktörlüğü yaptıktan sonra kenara çekilen Zoran Mirkovic gündeme geldi. Futbolculuğu döneminde 2000-2003 yılları arasında Fenerbahçe'de de forma giyen ve şampiyonluk da yaşayan Mirkovic, İsmail Kartal'a teklif edildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un onayını alan Zoran Mirkovic'i İsmail Kartal veto etti. Böylelikle iki yıldız ve Kartal arasındaki ilişki o günden sonra zedelendi. Sonuçların kötüleşmesinin ardından ise kriz iyice ayyuka çıktı.

'HİÇBİRİNİN YAPAMADIĞINI YAPTIM!'

İsmail Kartal'ın "Puan rekoru kırdım, gol rekoru kırdım. 19 maçlık galibiyet serisi yakaladım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Ancak büyük eleştiriler aldım. Yönetim bile arkamda durmuyor. Gelmişler birde utanmadan bana yeni yardımcı ister misin diyorlar." dediği öğrenildi.

İsmail Kartal'ın "Puan rekoru kırdım, gol rekoru kırdım. 19 maçlık galibiyet serisi yakaladım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Ancak büyük eleştiriler aldım. Yönetim bile arkamda durmuyor. Gelmişler birde utanmadan bana yeni yardımcı ister misin diyorlar." dediği öğrenildi.

Doğrusu:

Tff ve Mhk nin bedava penaltıları ile puan ve gol rekoru kırdım. 19 maçlık galibiyet serisi yakaladım olacaktı.
Ali parası ile bunları yaptığını bildiği için 19 maçlık seriyi falan iplememiş. Zamanında serhat akın da demişti Aziz soyunma odasına geldi siz şimdi şampiyin olduğunuzu mu sanıyorsunuz dedi diye.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail Kartal eziğin teki ama sadece saha içine bakarsak başarılı sayılır. Dzekoyla Tadic'in performansı daha belirleyici oldu şampiyonlukta. Bizim kadrodaki muadilleri Mertensle İcardi ligin kilit anlarına damga vururken bu ikili sezon başı zimbürü,tornavida satılık rize-paşa maçlarını falan çıkar ortada yoktu. Hiçbir kritik maçı bu ikilinin çözdüğünü hatırlamıyorum hep batshuayi ya da irfan can yaptı o işi.

O lehlerine son dk penaltıları, Samet'in kolunu açtığı, Djiku'nun kendini attığı vs vs penaltıları da Maloklar Enginler vermese 70 küsür anca yapacak adam konusuyor iste çıkmış. Gerçi konuşturanların kabahati, Eagle'ın suçu yok ki Ben olsam benim de totom arşa çıkar bu şekilde.

Üst Alt