# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

Kimki ediz 18 e bile giremez. Arkadaşa katılıyorum o oynıucağına murat akça oynar daha iyi

Sağlam bir Güngör Servet ve Gökhan da dahil Türkiyenin en iyi stoperidir.Yani şimdi Güngörü gönderip yerine Edizi alacak adam futboldan pek anlamıyor bence.Ne çabuk insanları,büyük yetenekleri harcıyoruz.

Emreyi ben çok beğeniyorum ama euro 2008den sonra hem performansına ulaşamadı hemde sakatlıklardan kurtulamadı açıkçası düzeleceğini ummuyorum sakatlanmasa bile formunu bulamaz gibime geliyor..Ediz ankarasporda önceki seneler yedek bile kalmış adam bizde ne işi var..

Geçiniz illa Anadolu takımlarından Türk stoper istiyorsanız Ali Turan derim..

Alınacak tek adam eren güngör..Ali turanıda beğeniyorum ama ne yapacağı belli olmaz bizde..

Ediz iyi adam ancak Gökhan Zan ve Servet varken gereksiz olur. Emre Güngör gidecekse, Emre Güngör gibi birisi gelmeli.

Sağlam bir Güngör Servet ve Gökhan da dahil Türkiyenin en iyi stoperidir.Yani şimdi Güngörü gönderip yerine Edizi alacak adam futboldan pek anlamıyor bence.Ne çabuk insanları,büyük yetenekleri harcıyoruz.

öyle diyorsun da emre güngör'ü de ne zamandır sağlam göremiyoruz maalesef.

bu sakatlıklar canıma tak etti artık, her sene aynı sorun.

ben bütün kronik sakatların takımdan gönderilmesinden yanayım, ne kadar iyi olursa olsun.

Aklı Galatasaray'da

Galatasaray'ın Ankaragücü'nden transfer etmek istediği Ediz, ocak ayını iple çekiyor. İstanbul'a gelmek için sabırsızlandığını belirten Ediz, "Galatasaray'ın benimle ilgilenmesi sevindirici. Sarı-kırmızılı formayı ben de giymeyi çok istiyorum. Ocak ayında inşallah transfer gerçekleşir" diye konuştu.

Kaynak: Fotomaç

Üst Alt