emre malok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre malok

Sivas maçında fbnin averaj yapmasına musade eden it,bi de kayseri maçinda vara atanmış.sivasin penaltısını vermedi.fbnin 3.golden önce faulunu,4.golden önceki kolu görmezden geldi.hatayda da bizim net 1 penaltıyı yedi itoglu it.yedigimiz golde de ofsayt vardı büyük ihtimal

Yeminle bıktım bu ulkedeki futbol sorunundan. Bu herifi fener maçına atamak bildiğin feneri kayirmak. Algoritma bilmem ne falan.

Bir futbol zevkimiz vardı onunda içine ettiler.

Her boku yiyip biz bir şey yapmadık demiyorlar mi sonrasında. Neresinden tutarsan tut bokun içindeyiz.

2021 yilindan beri hakkinda en ufak olumlu bir mesaj yok.Yorumlari okudum.

Kirintisi bile yok

O zaman da ne oldugu belliymis..

Bunun var olmasi kabul edilemez. Bu kulubun resmi olarak hakkini savunacak kimse yok mu?

Yabanci , satilik olmadigina inandigimiz hakemler gelmeli

Erkan Engin bir süre olmayacağına göre verilecek yerine verilecek VAR hakemi şimdiden belli Emre Malok olur biri gider biri gelir düzeni sürekli devam ettiriyorlar.

2-3 maç üstte verirler sonrasında Erkan Engin'e af çıkar tekrar fener maçlarına verirler bu işi döngüye sokmuşlar.

Erkan Engin bir süre olmayacağına göre verilecek yerine verilecek VAR hakemi şimdiden belli Emre Malok olur biri gider biri gelir düzeni sürekli devam ettiriyorlar.

2-3 maç üstte verirler sonrasında Erkan Engin'e af çıkar tekrar fener maçlarına verirler bu işi döngüye sokmuşlar.
Bu iş o kadar belli ki göstere göstere devam ediyorlar Erkan Engin'ler bitmez sadece şekil değiştirir.

Fener ceza sahasına giremeyince penaltı çalacak fırsatı bulamadı adamın kalçasına gelen topta penaltı çalarlar diye bekliyordum nasıl vermediler hayretler içindeyim.

Üst Alt