En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Cevap: En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

forum da bircok kişi sivas kızları demiş ben sivaslıyım neden görmedim acaba istanbul mu bozdu bunları:)

bu izmir'in adı nerden çıkmış bilmiyorum ya. biz mi göremiyoz anlamadım ki? yada soyunmak mı güzellik diye algılanıyor? çok güzel kız olabilir ama çok fazla da çirkin var. oransal bakılırsa çokta iyi bir oranda olduğunu sanmıyorum izmir'in? acaba benim standartlar mı yüksek? ya da gerçekten sizin dediğiniz kızlar güzel de doğma büyüme buralı olunca standartım mı yükseldi? bilemedim şimdi :)

bu izmir'in adı nerden çıkmış bilmiyorum ya. biz mi göremiyoz anlamadım ki? yada soyunmak mı güzellik diye algılanıyor? çok güzel kız olabilir ama çok fazla da çirkin var. oransal bakılırsa çokta iyi bir oranda olduğunu sanmıyorum izmir'in? acaba benim standartlar mı yüksek? ya da gerçekten sizin dediğiniz kızlar güzel de doğma büyüme buralı olunca standartım mı yükseldi? bilemedim şimdi :)

Soyunmak kısmı hiç hoş olmamış. Benim de hayatım İzmir de geçti ama İzmir kızlarının daha az giyindiğini düşünmüyorum.

En güzel kızlar diyor farketmedin sanırım.Ayrıca soyunmak falan ne alaka ? Benim de kız kardeşim var.Arkadaşlarım var.Çok güzel arkadaşlarım var.Hiçbiri soyunduğundan falan degil...

En güzel kızlar diyor farketmedin sanırım.Ayrıca soyunmak falan ne alaka ? Benim de kız kardeşim var.Arkadaşlarım var.Çok güzel arkadaşlarım var.Hiçbiri soyunduğundan falan degil...

tamam en güzel kızlar dediğinin farkındayım. bende neden izmir'in kızları güzeldir diye genelleme yapılıyor ona karşıyım. her ilde çok güzel kız var, aynı zamanda çok çirkinler de var. izmir neden ön plana çıkıyor? ki izmir'de yaşayan gerçek izmirli sayısıda çok az. o güzel dediklerimize gidin sorun çoğunun anne babası izmirli değildir.

Soyunmak kısmı hiç hoş olmamış. Benim de hayatım İzmir de geçti ama İzmir kızlarının daha az giyindiğini düşünmüyorum.

soyunma kısmına gelirsek biraz kaba tabir olabilir ama aynı anlama gelen açık giyinmeyi koyalım onun yerine. bu konuda tartışmanın lüzumu yok. izmirli kızlar açık giyinmeyi sever. ben senin kardeşin, arkadaşın giyiyor demiyorum zaten. çıkalım sokağa kordon boyunca gezelim, gidelim kıbrıs şehitlerine, küçük parka görelim. zaten soyunduklarından dolayı güzeller demedim. acaba millete bundan dolayı mı güzel geliyorlar dedim.

NOT:Açık giyinsin giyinmesin beni ilgilendirmez. ben açık giyiniyor diye eleştirmem, yada neden bu kadar kapalı giyiniyor diye de. herkesin kendi hür iradesi. ben sadece olanı yazdım neden tepki gösterildi anlamadım.

İzmir'li kızların güzel olmasının sebebi çoğu kişinin atalarının Selanik, adalar,Bulgaristan,Makedonya gibi yerlere dayanması.Oradan gelenler genelde sarışın falan oluyor ve genelde bizim halkımız bu tip kızları beğeniyor...

izmir,sivas,zonguldak,bartın ama izmir in kızları şöyle böyle diyorlar heryerde var o gerçi

Ben İzmir liyim İzmir in kızları güzeldir veya çirkindir bilinmez ama bir gerçek vardır ki çogu bakımlıdır buda bir bayanı yeteri kadar güzelleştirir

Açık giyinme olayına gelirsek evet öyledir İzmir diger illere pek benzemez bu konularda hem aileler hem insanlar daha rahattır

açık giyinme o kişiyi güzelleştirir mi ? bilemiyorum beni pekte etkilemiyor çogu İzmir li gibi artık bu sizin normaliniz oluyor sokaklarda dikkat çeken kapalı kimseler oluyor

dipnot ekleyim sakın aklınıza İzmir in kızları şöyledir böyledir kolay lokmadır diye getirmeyin hayatınızın lafını veya tokatını yersiniz bir anda evet insanlar biraz daha rahat hani avrupa kafasına biraz daha yakın flört aileler tarafından daha normal karşılanır bu sebepten ötürü kızlar daha deneyimli ve bilinçlidir öle kolay kolay oltaya gelmez aldanmaz zordur yani :D

Yahu ne İzmir'miş arkadaş.

Kimi ''Gavur'' der. Kimi ''Kızları öyle, böyle der'', Kimi ''Yunan Tohumu'' der. Kimi ''Topyekün dinsiz bunlar.'' der.

Ne alıp, veremediğiniz varsa İzmir'le. Birilerini fena rahatsız ediyor, Güzel İzmir'in insanı ve yapısı.

Harita'dan silelim de, siz de, rahatlayın, biz de rahatlayalım.

La Havle...

Kimi ''Gavur'' der. Kimi ''Kızları öyle, böyle der'', Kimi ''Yunan Tohumu'' der. Kimi ''Topyekün dinsiz bunlar.'' der.

Ne alıp, veremediğiniz varsa İzmir'le. Birilerini fena rahatsız ediyor, Güzel İzmir'in insanı ve yapısı.

La Havle...

Şehir milliyetçiliği yapmayı pek sevmem ama böyle adamları gördükçe İzmirli olmaktan daha fazla gurur duyuyorum.

Sorunun cevabi bana göre Izmir,ve ege bölgesi... Izmirli degilim ama Türkiyede bir yerde yasiyacak olsam izmir ve o bölgede bir yer olurdu.

İzmir her türlü öper beyler ama siz yine tartışacaksanız tartışın. Hayır yani kız çirkin olsa bile bi seksilik var hatunlarda. İzmir'in suyuna bir şey mi karıştırıyorlar yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum.

La Havle...

Olayların pek İzmir'i, Adana'sı yok bence.

Bir düzene kim baş kaldırıyorsa, ona herkesin tepki vereceği bir kaç damga vurulur ve baş kaldıranlar o damgayı yıkmayla uğraşırken, baş kaldırılanlar alır bir boy yol alır.

Üst Alt