En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

Kablonet iyi kanka yine, Turk telekom 100 liraya 20 m bit verirken ben 100 mbit kullandım yıllardır.

Gel gelelim 3 sene önce 90 öderken seneye 300 falan ödücem herhalde, buna sövmek lazım.

Faturalar 4 haneye dayanıyor doğalgazı katmasak bile.
Bizim otomatik ödemeyi aylık 1500 TL ile çeviriyoruz. Su turknetin fiber altyapısı gelse artık daha iyi olacaktı ama bakalım artık

Dijital platformları da yaz

82 lira internet ne lan 56k modem mi kullanıyorsun

Senin elektrik çokmuş ben de bir şey sandım

EV TELEFONU NEDİR AYRICA
Hiç sorma internetim de modemim de çok sikko. Nasıl hala bağlanıyorum ben de hayret ediyorum. Bir de bu iki sene önceki fiyat bu ay yenileniyor diye zaten arayışa girdim. Modemi de interneti de tesisatı da yenileyecegim :)

Netflix 40 TL
Blu TV 15 TL
Gain 3.33 TL

Exxen'i Barcelona maçı için bir aylık aldım. Diğer zamanlarda kuzenin hesabını kullanıyorum:D

Ev telefonu ise karanlık bir konu. 30 senelik numara hala kullanıyoruz tarihi. İnternet için lazım kapatmadım. Bazı değerleri korumak önemli.

200Mbps Platin SOL Fiber kullanıyorum. İndirimle birlikte 110₺ civarına geliyor galiba. TV+ ile birlikte 135-140₺ civarı bir şey ödüyorum. Yıllardır Superonline abonesiyim, sorun yaşadığım bir günü bile hatırlamıyorum. Altyapı ve hizmet kalitesi bölgeden bölgeye değişiyor. Bulunduğunuz yere göre araştırma yapmalısınız. Maalesef bu konuda hiçbir firmanın tutarlı bir hizmeti yok

Hiç sorma internetim de modemim de çok sikko. Nasıl hala bağlanıyorum ben de hayret ediyorum. Bir de bu iki sene önceki fiyat bu ay yenileniyor diye zaten arayışa girdim. Modemi de interneti de tesisatı da yenileyecegim :)

Netflix 40 TL
Blu TV 15 TL
Gain 3.33 TL

Exxen'i Barcelona maçı için bir aylık aldım. Diğer zamanlarda kuzenin hesabını kullanıyorum:D

Ev telefonu ise karanlık bir konu. 30 senelik numara hala kullanıyoruz tarihi. İnternet için lazım kapatmadım. Bazı değerleri korumak önemli.
Gain nasıl 3.33 TL ya?

alman telekomdan sinirsiz internet ve telefon hatti aldim 5g ile calisiyor

aylik 45 euro yapiyor

sabit hat ve internete de aylik 20 euro veriyoruz bu ara 50 mbitlik

gelecek seneye kadar kampanyali fiyat cektiler bana

Süresi biten tarife. Süresi biten tarifelere zamlar yansımadığı gibi kendi isteğinle ayrılmadığın sürece ömür boyu kullanabiliyorsun. Tüm hizmet sağlayıcılar da olan bir durum. Çünkü yasa bu şekilde.

Bir de geçen senle konuşmuştuk HTTP2 sonrası ille yüksek hız diye kazık yemeninde alemi yok.

Senden korkulur. Geçen seni sıkıştıran İETT otobüsü için inceleme başlatmıştı beyaz masa. Sonuç ne oldu?

Üst Alt