erkan engin - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erkan engin

malum gün, milyonlarca insanın günahına girmiştir. kendisi de ne yaptığını biliyor zaten. bakalım bu vebalin altından nasıl kalkacak?

Screenshot-20240229-084956.png

Bein de bu konuda çok yardımcı oluyor Var hakemine niyeti neyse ona yakın görüntü aktarıp diğer görüntüleri vermiyor.Olay infial yaratmaya başlarsa bir gün sonra hooop bir görüntü daha yayınlıyor .1 gün sonraki görüntü nerden geldi şapkadan çıktı maç bitti puanlar alındı sonra görüntü veriyorlar

işin komik olan kısmı

orta hakem atamalarını 1 anda bıraktı herkes - tüm fokus VAR ve AVAR'da artık.

hala şu kasımpaşa maçındaki orta hakem adını unuttum - sesi falan "Tamam,Evet , Gördüm. Çağlar. Evet" kulak tırmalaması çıkmıyor aklımdan.

haybeye ELELELELE diye bağıran fener tribünü bile sus pustu poizsyonda

işin komik olan kısmı

orta hakem atamalarını 1 anda bıraktı herkes - tüm fokus VAR ve AVAR'da artık.

hala şu kasımpaşa maçındaki orta hakem adını unuttum - sesi falan "Tamam,Evet , Gördüm. Çağlar. Evet" kulak tırmalaması çıkmıyor aklımdan.

haybeye ELELELELE diye bağıran fener tribünü bile sus pustu poizsyonda
Cihan Aydın ligin potansiyelli hakemlerindendi. VAR çözülürse o yine normale dönebilir.

Cihan Aydın ligin potansiyelli hakemlerindendi. VAR çözülürse o yine normale dönebilir.
Biliyorum işte - hatta bizim maç mıydı başka maç mıydı burda "fena hakem değil" dedik.

maçın orta hakeminden nasıl daha otoriter poizsyonda oluyor ASSİSTANT lakaplı hakem - tam bize layık durumlar.

Şu var kayıtlarında sol arka köşeden değilde kamera masadakilerin yüzlerini gösterecek şekilde ekstra açı olmalı - kaydı dinlerken cümleler tutuyormu görmek lazım.

Maksimum darlamak lazım orda oturanı ki işini düzgün yapsın.

Eski hakemler Var yeni geldiğinde ben gördüm gerek yok gerek yok ben gördüm yakındım pozisyona deyip kestiriyordu.Orta hakemi bağlaman eski hakemler varken Var yeniyken anlamlıydı ama şimdi kritik olan VAR hakemleri oldu.Bu herifin patlaması iyi oldu biraz da Emre Malok konuşmak lazım çünkü ona yüklenecekler artık

Üst Alt