erkan engin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erkan engin

Ulan hiç mi vicdanın insafın haram helal Allah korkun yok, ben şahsen çok inançlı olmasamda hak yemek birinin hakkına girmekten ödüm bokuma karışıyor. Sen çoluğun çocuğuna aldığın bu parayı nasıl yediriyorsun ya. Milyonların hakkına girdin ve bu bir değil iki değil üç değil. İnanıyorsan Allahtan inanmıyorsan çoluğundan çocuğundan kork bre. Yazıklar olsun ben yine bu hakkının çoluğun çocugun eşinden değil senden çıkmasını temenni ediyorum.

Yönetim ses etmedikten sonra taraftar istedigini yapsin bi birsey degismez. Bu kirli düzene ses eden adami susturan bu yönetim derhal istifa etneli ve siyasi cikarlari olmayan bir yönetim gelmeli. Korkmayan konusan harekete gecen bir yönetim
Baskan erden timur önderliginde.

Bu operasyon çocuğu çubuklu futbol teröristi hak yiyiciler konusunda sadece resmî siteden zorla açıklama yapan yönetim de en az bu şahıslar kadar suçla ortaktır.

son 5 yılda geçen sene hariç taraftar yapayalnız bırakılmıştır.

Şampiyonluktan el çektirildiğimizi de yönetimlerden öğreniyoruz. İçine ettiniz futbolun . sinir hastası oldu herkes.

Üst Alt