Erman Toroğlu Dayanamadı, Canlı Yayında Küfretti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu Dayanamadı, Canlı Yayında Küfretti!

Beşiktaş'ta çevik kuvvet polislerine yapılan bombalı hain saldırı sonrası ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, canlı yayında kendi tutamayıp küfür etti.

Beşiktaş'taki Vodafone Arena Stadı yakınlarında Bursaspor maçı sonrası güvenliği sağlayan çevik kuvvet polislerine gerçekleştirilen hain bombalı saldırı sonrası televizyon dünyasından da tepkiler gelmeye devam ediyor.

Erman Toroğlu, A Spor'da canlı yayındayken, yaşanan olaylara daha fazla dayanamayıp küfür etti. O sırada moderatör, Erman Toroğlu'na "Aman hocam" diyerek ikazda bulunurken, tecrübeli yorumcu özür dileyerek konuya devam etti.

An itibariyle A Spor'da bu konu konuşuldu.

Erman da "Ben neysem oyum. Götüm başım oynamaz. Kimse kusura bakmasın. Ceza ne kadar gelirse ben öderim sorun değil." dedi.

CzamhunWEAA1qxq.jpg

Ağzına sağlık hocam. Küfür doğal bir şey. Türkiye'de çok abartıyor rtük falan. Sanki o kelimenin anlamını kimse bilmiyor ve kimse kullanmıyor. Ben ara sıra Gürcü, Ukrayna ve Rus kanallarını seyrederim. Adamlarda sansür falan yok. İster dizilerinde, ister filmlerinde, isterse de canlı yayında sık sık küfür duymanız mümkün ve herkes bunu doğal karşılıyor.

Ağzına sağlık hocam. Küfür doğal bir şey. Türkiye'de çok abartıyor rtük falan. Sanki o kelimenin anlamını kimse bilmiyor ve kimse kullanmıyor. Ben ara sıra Gürcü, Ukrayna ve Rus kanallarını seyrederim. Adamlarda sansür falan yok. İster dizilerinde, ister filmlerinde, isterse de canlı yayında sık sık küfür duymanız mümkün ve herkes bunu doğal karşılıyor.

Amerika dizilerindede sansur filan istediklerini soyluyorlar adamlar. Artik su devirde kufur bilmiyen kimse yok. Herkes biliyor neyin ne oldugunu.

Zaten bizim memlekette babalar çocuklarına direk küfür ögretiyor 5 yaşındaki çocuk ana avrat kfür ediyor tvde olsa nolcak

Üst Alt