ertem şener - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ertem şener

Bu şahısın neden bu kadar popüler olduğunu ve takip edildiğini uzun zamandır anlamlandıramıyorum. Spikerliğini beğenmiyorum keza moderatörlüğünü yaptığı programları takip etmem. Elbette zevkler ve renkler, saygı duyarım ama anlamakta güçlük çekiyorum.

Bu adam İcardi ile kapı komşusu nasıl bir para var ki değirmenin suyu nerden geliyor acaba

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertem Şener: " Fenerbahçe yönetimi şu anda net bir şekilde başka bir lig bakıyorlar. Belçika olabilir, Hollanda olabilir, İspanya olabilir,Fransa olabilir, İtalya olabilir ama bu Premier Lig değil. Fenerbahçe kendisi içim başka bir lig bakıyor."

Ertem Şener: " Fenerbahçe yönetimi şu anda net bir şekilde başka bir lig bakıyorlar. Belçika olabilir, Hollanda olabilir, İspanya olabilir,Fransa olabilir, İtalya olabilir ama bu Premier Lig değil. Fenerbahçe kendisi içim başka bir lig bakıyor."
Gözleri yollarda kalmış zaten bütün liglerin...
Türkiye'den "dinimizi yaşayamıyoruz" sebebiyle daha demokratik bir ülkeye kaçan şeriatçıların o ülkelere şeriatı getirmeye çalıştığı gibi bunlarda o liglere şikeyi getirme hedefi var galiba

Üst Alt