Eski Hakemler, Sivas - FB Maçındakı Penaltı İçin Ne Dediler? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Hakemler, Sivas - FB Maçındakı Penaltı İçin Ne Dediler?

İyi o zaman, topa yetişemeyeceğini anlayan her defans oyuncusu ayağını rakibe sallasın, temas edip adamın normal vuruş yapmasını engellese bile o temasın faul için yeterli olup olmadığı tartışılsın!..

Çok daha yakın mesafede bile arkadan gelen oyuncu niye ellerini açarak, bakın temas etmiyorum demeye çalışıyor? Çünkü eliyle de olsa, en ufak temas penaltı-kk dır...

''Teması bahane edip kendini bıraktı'' ya getiriyorlar haince. Adam son vuruşu yapmak için hazırlanmış, o anda temas alırsam atlayayım düşüncesini istese bile aklına getiremez ki o temasın dengesini bozmaması imkansız. Velev ki darbe değil de itme mahiyetinde düşünülsün...

Esas konuşulması gereken Djiku' nun pozisyonudur. Art niyetlerinden emin olsam da bunu söylemelerini, hakemleri o hatadan dolayı eleştirmelerini beklerdim...

Livakovic' in hareketi de tek başına penaltı ayrıca. Ayağın yerde olması fark etmez, o ayak rakibini bileğine doğru gidiyor...

Yani Manaj nasıl bir insan üstü yaratıksa; baldırına teması hissettiği anda yalandan yere yığılıyor, sonra bakıyor ki kaleci üzerine geliyor, bu defa da ayağını ona takıyor!..Özel olarak eğitilen bir insan bile bu ardışık kararları veremez...

Bakalım daha ne kadar tiksindirici olabilecekler?..

Bence bu pozisyonda Fener’e kıyak geçilmiş.
Djiku’ya verseler kırmızı da vermeleri gerekecekti.
Livakoviç’e vererek bunun önüne geçtiler.
Bu arada Livakoviç’e de sarı kart vereceğim demesine rağmen telaştan sarıyı unuttu.
Ben Galatasaray yönetiminde olsam bu konuyu da devamlı gündeme getirip ortalığı ayağa kaldırırdım.

Tüm yorumcular ve kamuoyu çok önemli bir şeyi gözden kaçırıyor - aslında Sivaspor'un penaltısı verilmedi. Neden mi? Çünkü bu pozisyonda Sivas'ın 2 penaltısı vardı, biri verildi, diğeri verilmedi 😁😁😁

Bunların hakemliği neydi ki yorumculuğu ne olsun! Deniz Çoban hele sen yaptığın b** gibi hakemliğin sonunda gittin maç sonunda canlı yayında Rıza'nın kıçını yaladın beni affet diye! gelmiş burada pozisyon yorumluyor.

Ahmet çakar'a diyecek bir şey yok zaten attention whore gibi davranıyor işi gücü etkileşim kasmak.

Üst Alt