EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz! - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz!

Cevap: FIBA Eurocup Şampiyonu GALATASARAY

Abdullah beyin cevabına kısmende olsa katılıyorum.Ama semih beyin yazına katılmak adeta basketbola ihanet olur.Önce sap ile samanı ayırmamız gerekiyor.

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımı biri istanbulda olmak üzere 4 kez (1 numaralı kupa olan) eurolig'de finalfour oynadı ve sizlerinde hatırlayacağı üzere 2005 yılında son saniyede napoliye kupayı bıraktı.Fıba Eurocup'ta geçen sene final oynayan takım bu sene bizim gruptaydı ve sonuncu oldu.

Aynı şeyi erkek basketbol içinde verebiliriz tabiki; geçen sezon uleb kupasında önüne geleni yenip kupayı alan juventud badalona , bu sene euroligte aynı gruptaydık ve iki maçtada yendik.Yine aynı geçen sezon euroligte aynı grupta mücadele ettiğimiz Litvanyanın Rhytas takımını grupta altımıza altık , o rhytas takımı bu sene eurocupta mücadele etti ve pazar günüde eurocupta 3.kez kupayı kaldırdı.

Lakin diyeceğim şudur ki ; asla alınan kupayı ve emeği küçümsemiyorum , sadece aradaki farkın iyice anlaşılmasını istiyorum.

Abdullah beyin cevabına kısmende olsa katılıyorum.Ama semih beyin yazına katılmak adeta basketbola ihanet olur.Önce sap ile samanı ayırmamız gerekiyor.

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımı biri istanbulda olmak üzere 4 kez (1 numaralı kupa olan) eurolig'de finalfour oynadı ve sizlerinde hatırlayacağı üzere 2005 yılında son saniyede napoliye kupayı bıraktı.Fıba Eurocup'ta geçen sene final oynayan takım bu sene bizim gruptaydı ve sonuncu oldu.

Aynı şeyi erkek basketbol içinde verebiliriz tabiki; geçen sezon uleb kupasında önüne geleni yenip kupayı alan juventud badalona , bu sene euroligte aynı gruptaydık ve iki maçtada yendik.Yine aynı geçen sezon euroligte aynı grupta mücadele ettiğimiz Litvanyanın Rhytas takımını grupta altımıza altık , o rhytas takımı bu sene eurocupta mücadele etti ve pazar günüde eurocupta 3.kez kupayı kaldırdı.

Lakin diyeceğim şudur ki ; asla alınan kupayı ve emeği küçümsemiyorum , sadece aradaki farkın iyice anlaşılmasını istiyorum.

sen hala konuşuyormusun başarıların üstüne gölge düşürmek kanınıza işlemiş heralde kapayın çenenizi oturun yerinize bu kızları elleriniz patlayıncaya kadar alkışların...

ezikler o kadar yatırım yaptılar bir kupa almadılar, şimdide avrupanın 2. büyük kupasıymış diye teselli buluyorlar.canaydınlı dönem oylasaaydı daha büyük başarılarda elde ederdik.bir numaralı kupada da en büyük başarı bizde.tarih şampyionları yazarrrrrrrrrrr.

Yine bir ilk yine Galatasaray.

Kupayi kaldirdigimiz an gözlerim doldu. Bu zaferde emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler. Helal olsun kizlar.

-Kardeşim kabul et çekemiyorsun.

-İlkleri yaptık işte daha ne konuşuyorsun.

-Final Four oynadıysanız kazansaydınız.

-Geçen sene sonuncu olan takım ertesi sezon final oynuyor tarihte bunun bir çok örneği var.En basiti aklıma ilk geleni Real Sociedad örneğidir.

-Bir takım 20 kez final oynar kazanamaz,diğer takım 1 kez oynar kazanır.

İLKLERİ BİZ YAPARIZ !

TARİHİ DE BİZ YAZARIZ !

:f50::007:

Teşekkürler kızlar :)

Maçın heyecanına zor dayanabildim.Maç bittiğinde sevinçten ağladım.Dişi aslanlarımızı tebrik ediyorum.Yine tarih yazdık.:)

Ne olur önce gidin 1 tane kupa alın.Bi başarı kazanın ondan sonra konuşun.Küçümsemiyorum desen de Türkiye'ye daha hiçbir şey kazandırmamışsan rakibin yada bir başkası bunu yaptıysa konuşmayacaksın.Bak bu bizim kazandırdığımız 5. kupa.Hepsi mi tesadüftü yoksa?Euroleague den bahsetme Allah aşkına Ülker'le birleşme olmasaydı o lige çıkabileceğinizi mi sanıyorsun? Şunu yaptık bunu yaptıkla olmuyor bu işler.Eğer ille oluyor diyorsan aç Galatasaray tarihini oku yeterli olur.Tüm rakiplerimize bunu öğütlüyorum.Yok biz yarı final oynadık falan diyeceğinize ya da başarılarımızı küçümseyeceğinize en azından bunu yapın.

İzlemedim maçı ama ntvden videolarını izliyorum şimdi...

Helal olsun size kızlar !!

Her ne kadar 2.nolu kupada olsa kızları tebrik etmek lazım

Hayır takımınızla hayal alemlerinde gurur duymaktan başka işiniz yok,bari gerçeklerle Ülkeniz işe yarayan sporcularıyla ,ARMASIYLA gurur duyun bari,ha oda yoksa EZİK liğinizi kendi dünyanızda hissedin hissettirin.Gölge yapmayın ülkeye.

Offf ya nasıl bu maçı kaçırdım. Siteyi bi açtım kızlar şampiyon oldu diyo. Maçın tekrarını mutlaka bulmam lazım. Acaba özetini falan kaydeden varmı link verebilir mi bizlere

Bize bu gururu yaşaşttıkları için tekrar tekrar teşekkürler.Her zaman ilklerin takımı olmuşuzdur, ve yine öyle oldu !

GALATASARAY ULAN !

Türkiyenin tartışmasız en büyük klubudur G.SARAY ! Bunu her Allahın günü daha iyi anlıyorum,hala anlayamayan insanlara sadece acıyorum.Türkiyede, avrupa başarıları ve büyüklüğü tartışma götürmez tek klupdur.Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ! ;

(1999-2000) uefa kupası-galatasaray futbol takımı

(1999-2000) süper kupa-galatasaray futbol takımı

(2007-2008) şampiyonlar ligi kupası-galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı

(2007-2008) kıtalararası kupa-galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı

(2008-2009) fiba eurocup-galatasaray bayan basketbol takımı

Üst Alt