# Fatih Tekke - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Tekke

Cevap: # Fatih Tekke

valla zuma vardı bi ara çok istedim gelmesini ama adı bile geçmedi zamanında ne alaka şimdi bende bilmiyorum o geldi aklıma haydi iyi geceler renktaşlar

o iş nasıl oluyor ya :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

hem baroştan 3 kat daha golc hemde baroş ondan daha önde yer alıyor:rolleyes::rolleyes:

zaten baroşla fatihi kıyaslamak bile futbola büyük bir hakarettir.

açıklamasını yapmıştım, Tekke girdiği pozisyonu atar, hatta pozisyon olarak nitelendirmediğimiz yerlerden bile gol çıkarabilir, top kontrolü vs golcülük için çok üst seviyede..Lakin fiziği zayıf, süratli değil, dribbling özelliği de pek yok, Ümit KAran gibi olur, ama Tekkenin bir diğer artısı uzun süre orta saha oynadığı için iyi tekniği ve pas özelliği de var..

Barossa tam tersi biri, golcü değil, 25 gol attı bir sene de ama golcü olsa rahat 50 atardı, neler kaçırdı gördük.. Ama daha mücadeleci ve topla/topsuz daha hareketli Baros..

Tekke ancak TSL'de Anadolu kulüplerine atar.. Gerçekten iyi golcü olsaydı Milli Takımda azıcık iş yapardı.. Bana göre Tekke ile Baros kıyaslanamaz.. Ama iyi transfer olur, Nonda'nın yerine..

Milli takımda kaç maç oynadı ki azıcık iş yapar dedin.. Doğru düzgün ben Tekkenin üst üste milli takımda 3-5 maç ilk 11 oynadığını hatırlamıyorum..

Fatih tekke uygun bir bedel ile kadroya dahil edilmesi kotu olmaz.. ama yinede Rijkaardin genc yeteneklere ne kadar sans verecegi bu durumu belirler.

Zenit kesin olarak gözden çıkardı ve sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor. Yani heriflerin amacı Fatih'ten para kazanmak değil, ondan kurtulmak. O yüzden bedava bile bırakabilirler, ya da çok çok cüzi birşey karşılığında, 500bin euro falan gibi.

Bonservis sorun olmayacaksa kulubeyi güçlendirmek adına alınabilecek oyunculardan biri.2 sene daha üst düzey oynatılılabilir.500-1 Milyon Euro arası kapatabilirsek transferi çok iyi bir alternatif olur.Tabi şu aşamadan sonra Owen gibi bir oyuncu forvet oalrak alınmayacağını düsünerek.

en fazla 2 m € versinler iyi bir yedek olsun

Iki milyon cok fazla, Kontrati bitmek uzre bir oyuncudan bas ediyoruz hem kac mactir oynamiyor galiba soylentilerden dolayi ekliyorum.

en 500.000 euro civari az ustu olur ama bu rakkam 800.000 binden fazla olmamasi lazim.. ki fatih tekkenin futbolculuguna laf etmiyorum sadece gelsede gelmesede olur dedigim bir isim.

Aslında yerli alternatif forvet lazım..Nonda bana ümit vermiyor..Sürekli sakat üstelik çok basit goller kaçırmaya başladı.

Defans-Ortasaha yabancı alırsak,Forvete Yerli lazım..Halil falan pahallı olacagına göre Tekke iyi olabilir..Kanatlarımız iyi oldu..Hava hakimiyetide var..

Tekke gelsin forma girsin Baros u kesmezse bende hiçbirşey bilmiyorum.

renktaş fikrine saygı duyuyorum ama abartmıyor musun sanki fatih'i biraz?

fatih trabzondayken iyi hoştu da artık eski fatih değil, yaşı da ilerledi eski performansını sergilemesi zor görünüyor.

ayrıca biz sorun yaratabilecek oyuncuları göndermişken fatih gibi sorun yaratabilecek potansiyelde bir oyuncu almak doğru olur mu?

bence paramızı boşa harcarız ve takımın huzurunu bozmaya müsait bir durumu var medya ve rakip taraftarlar tarafındanda çok baskı altında olacağımız kesin fatihi alacağımıza nondayı gönderip bonservisi elinde olan iyi bir yabancı alalım daha iyi

bence paramızı boşa harcarız ve takımın huzurunu bozmaya müsait bir durumu var medya ve rakip taraftarlar tarafındanda çok baskı altında olacağımız kesin fatihi alacağımıza nondayı gönderip bonservisi elinde olan iyi bir yabancı alalım daha iyi

Panteliç en uygun örnek. Bonservisi yok, forvetin her noktasında oynuyor.

Üst Alt