Fatih Terim: ''2-0'ı yeterli gördük'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: ''2-0'ı yeterli gördük''

Fatih Terim'in yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar:

"Oyuncularımı tebrik ediyorum. İyi bir galibiyet oldu, güzel bir maç oldu. Herkesin özlediği istediği buydu. Bize de yakışan buydu. Umut ediyorum bu güzel mücadelenin sonucu bizi tur geçirmeye yeter.''

''Bugün insanlarımız bizimle gurur duymuştur, belki bir kısmı. Turnuvalarda olmamız gerektiğini ısrarla söylüyorum. Bundan daha önemli bir şey yok. Tebrik ederim oyuncularımı, böyle bir dönüşün olması gerekiyor.''

''İşin tekniği taktiği fiziği önemli ama bizim ortaya koyduğumuz en önemli şey yüreğimiz ve coşkumuz. 2-0'a çok konsantre olmuştuk. Önceki maçlar ve genel baskıyı anlıyorum. Acaba kaybeder miyiz diye düşündük 2-0'ı yeterli gördük. Yoksa bu akşam turu geçebilirdik.''

''Bu kadar şeyin altından kalkmak kolay değildi. Bir daha kutluyorum. İlk iki maçtaki gibi oynamayız diye ümit ediyorum. Hırvatistan yenmiş değil mi? Söylemiştik demek istemiyorum. Buradaki seviyeler bunlar"

“Maçın kırılma anı attığımız goldü. Hızlı oyuncularımız önemli yerler açıldı. Emre Mor heyecanlandırdı. İspanya maçında bana kimse sormadı ama bile bile koymadım. O hengame içinde kaybedebilirdik Emre’yi. Onu kazanmak adına doğru maçtı. Türkiye önemli bir oyuncu kazandı. Kendisi yorulduğu için çıkardım. Yoksa çıkarmayacaktı. Volkan, Emre ve Burak çok müthiş mücadelele ettiler hücumda.”

"Herkesin ozlediği, istediği buydu!.. Bize yakışan buydu" - Ligtv.com.tr

Son düzenleme:
Ulan mal bugün hızlı kanat oyuncuları çıkarınca maçın kilitlendiğini bir kez daha görmüşsündür futbol cahili. Senin kadro seçimine tüküreyim ben. Takımda Volkan ve Emre dışında süratli oyuncu yok.

Üst Alt