Fatih Terim'in Soyunma Odasındaki Sözleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Soyunma Odasındaki Sözleri

45’te soyunma odasına 1-0 geride gelen futbolcularına Terim’den hatırlatma: Konyaspor maçının devre arasında Galatasaray soyunma odasında İmparator’un sesi yankılandı: “Şampiyon olmak istiyorsak buradan geri dönmeliyiz. Geçmişte çok maç çevirdik, yine çeviririz”

Konyaspor maçında soyunma odasına 1-0 yenik durumda giren Galatasaray'ın hocası Fatih Terim
, futbolcularına dinlenmeleri için 5 dakika vakit tanıdı, daha sonra tüm takımın kol kola girmesini istedi. "Şampiyon olmak istiyorsak buradan geri dönmeliyiz. Şampiyon takımlar buradan geri döner" diyen tecrübeli teknik adam, Galatasaray'da kazandığı 6 şampiyonlukta birçok maçı çevirdiklerini ve bu maçta da tabelayı lehlerine döndüreceklerini yüksek sesle öğrencilerine söyledi. 90 dakika sonunda soyunma odasına 2-1'lik galibiyetle dönen futbolcular, hocalarına "Şampiyon olacağız" diyerek teknik heyetle birlikte şampiyonluk tezahüratı yaptılar.

Sabah

Mac sonu hoca Belhada yi tokatlamistir umarim.

tunelden soyunma odasina belhandayi boyle tutup firlatmis diyolar

VVGm8o

Evet sacmaliyorsun cünkü ne yazarsam yazayim hep baska yerlere cekiyorsun olayi.

Bu konu özelinde degil ama genelde öyle. Bugün öglen de yaptigin gibi.

Alakasız konuda maçın çevrildiği motivasyonun tavan yaptığı anı anlatan konuda bile içinde irini kusuyorsun,ben de bunu söylüyorum diye saçmalamış mı oluyorum?Her şeyin de bir sınırı var arkadaş,kan davalın mı bizim topçumuz mu belli değil adam.

Üst Alt