Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı

Seçimi Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Bolicin golüyle Man Unitedi yendiklerinde Ali Sen baskandi Dorukcugum.

Emin misin ?

111.jpg

Ali Koç, galatasaray taraftarının Aziz Başkan sevgisini törpüleyebileceğini sanıyor;

Evet biz her alanda en iyisiyiz teşekkür de biz bu oyunlara gelmeyiz sen geliyorken biz gidiyorduk düşmeyiz bu oyunlara...

Koç kazanırsa demirörenlerin tüpçü sü gibi olur ikisinide babaları başlarından salmak istiyordu koç un babası bjk li damatları inan kıraç Gs lı fazla mali destek alamaz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koç kazanırsa demirörenlerin tüpçü sü gibi olur ikisinide babaları başlarından salmak istiyordu koç un babası bjk li damatları inan kıraç Gs lı fazla mali destek alamaz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen Kıraç Biraderler ailenin büyükleri şu anda Can Kıraç; Rahmi Koç'un büyüğü...Bir Can Ağabey'e bak bir de sünepe Ali Koç'a :)

Ekli dosyalar

• Can-Kıraç.jpg
    Can-Kıraç.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 1
Beyler seçime az bir süre kaldı.. Akşam başkanımıza sosyal medya desteğini esirgemeyelim..

Özellikle bu sene almış oldukları ikincilikler, hep şanssızlıktan kaynaklanmaktadır.

hadi basket, futbol neyse de atletizm de bile böylesi olur mu :confused::confused:

5.gif

Aziz başkanımıza, kongreden bir oy daha kazandırdım..

Sinan B. isimli fenerbahçe kongre üyesi bir taraftar, twitter hesabından; ali koça oy vereceği yönünde twitler atmakta idi.. tabi kendisini fişleyip, konum attığı yerleri takip ederek yakaladım..

İtina ile yediği dayak sonrası yaptığı hatanda dönen, Sinan B. Aziz başkana oy vereceğini açıkladı..

44.gif

Kask bile kurtaramadı kendisini.. :mad::mad:

Aziz başkanımıza, kongreden bir oy daha kazandırdım..

Sinan B. isimli fenerbahçe kongre üyesi bir taraftar, twitter hesabından; ali koça oy vereceği yönünde twitler atmakta idi.. tabi kendisini fişleyip, konum attığı yerleri takip ederek yakaladım..

İtina ile yediği dayak sonrası yaptığı hatanda dönen, Sinan B. Aziz başkana oy vereceğini açıkladı..

44.gif

Kask bile kurtaramadı kendisini.. :mad::mad:

images

Üst Alt