Haber - Fenerbahçe, Dominik Livakovic'i 7.6 Milyon Euro'ya Kadrosuna Kattı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Dominik Livakovic'i 7.6 Milyon Euro'ya Kadrosuna Kattı

valla yani hırvatların milli kalecisi - geleceğinpotansiyeli diye babalandı - bu bakış açısından trasnferine saygım var.

ama epey gelişim lazım - fazlasıyla acemi goller yemekte , bizimde tabi hoşumuza gitmekte.

valla yani hırvatların milli kalecisi - geleceğinpotansiyeli diye babalandı - bu bakış açısından trasnferine saygım var.

ama epey gelişim lazım - fazlasıyla acemi goller yemekte , bizimde tabi hoşumuza gitmekte.
30 yaşında herf ya geleceğin potansyeli diye pazarlanda ne olur, ilk muhabbet geçtiğinde 27 yaşından gün almış kaleciydi.
Verdiler gazı, verdiler gazı kimse herifi almak bile istemedi herifin istatistikleri bile sadece milli takım endeksliydi. Bizim fenerli mallar dışında kimse iki penaltı kurtardı diye oyuncu transfer etmez.

Tarihin en gerizekalı yöneticileri var bunlarda, 3 milyona transfer olan muric dururken bu mala 9 milyon gömen futbolu bilmiyordur. Hayatları özenti olunca bu oluyor.

30 yaşında herf
Şok oldum - ben 24 25 yaşında falan sanıyordum herifi sima olarak sakal falanda yok...

vaaaay anasını yav. her ne kadar kaleciler 35 36 larına kadar iş yapar olsada bu zamana kadar maximum ilerleme deneyim almıştır...

hahah çok iyimiş.

varya Muslera bana kalırsa yüzyılın trasnferi falan türkiye için - prime döneminde 24-25inde alıyorsun adam tüm kariyerini sende geçiriyor başarılı olarak. Yeri çok zor dolacak - çok zor iş

Üst Alt