Haber - Fenerbahçe, Dominik Livakovic'i 7.6 Milyon Euro'ya Kadrosuna Kattı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Dominik Livakovic'i 7.6 Milyon Euro'ya Kadrosuna Kattı

Adamlarin elinde dolu turk var yabanci sinirinda asla sorun yasamazlar

Serdar aziz yada dijku oynamis cok etkilemez ferdi zaten banko irfancan oynasa kent den daha faydali olur yedek kalacak yabancilara sahipler

Bizdeki yabancilar yedek kalmaz ve turklerle arasinda dunya fark var

Kaleci konusunda yorumsuz kaliyorum bizim milli macta muazzam oynamisti umarim kimyasi bozulur livakovicin

serbest kalma bedeli 10 milyon olan adamı 7 acıklıyorlar,taraftarları inanıyorda

uefayı nasıl kandırıyor acaba bunlar
Şu işlemi Marsilyada yapamadilar. Cengiz transferinin çok uzama sebebi de bu durumdu. Ama Marsilya ffp kiskacinda olduğu için diretti fenere ve 15 diye açıklamak zorunda kaldilar. Nasıl bir kılıf buluyorlar bilmiyorum ama bir inceleme baslatilsa en az 100 sayfa böyle olay cikar. Koç'un aldığı 5 senelik bütün oyuncularda bu dümeni çeviriyorlar kimsenin de sesi çıkmıyor

Fena kaleci degil ama adam Hirvatistani geçtim, Zagreb disina bile gitmemis ve geçtigimiz sezonlarda önünde iyi defans ile oynamis bir kaleci. Birazda piyango o açidan.

Üst Alt