Fenerbahçe'nin Planı Kupayı Arena'da Kaldırmak mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Planı Kupayı Arena'da Kaldırmak mı?

playoff sezonu dışında son haftalarda şampiyonluğu garantilersen fener dışında herkes ertesi sezon kupayı kaldrıyor.
eğer fener isen tff den kupayı maç sonu özel getirtiyorsun ( aslında maç öncesi kupa stadda yer alıyor zatende ayıp olmasın diye maç sonu gelmiş gibi yapıyorlar)

komplo teorisi diyen bazı arkadaşlar bikez daha gördünüz mü gerçeği. şike soruşturmasından önce de şikeye komplo teorisi diyenler vardı. hiçbirşeye asla olmaz demeyeceksin

Son düzenleme:
Bunun olacagi o kadar belliydi ki, sike olaylari patladi ve sen radikal kararlar almadin ve daha kötüsü sikeyi akladin hali altina süpürdün resmen kurallari degistirdin gecenin bir köründe.

En büyük suç bizim taraftarda. Adamlar yüzsüz bir şekilde çıkıp birlik olup bizimkiler bir terim furyasına cephe alıp işin buraya gelmesini sağladı.

Kupayı geç bu sene efsane şike yapıyor adamlar. Yine Emre Saykal haklı çıktı. Reyiz'i saygıyla analım

Şampiyonluğu Trabzon'dan aldıkları sezon daha gizli kapaklı gidiyorlardı. Şu an ayan beyan, herkesin gözüne soka soka şike yapıyorlar. Nereden nerelere geldik. Bu durum bana af yasalarının çıktığı dönemleri hatırlatıyor. Malum o dönemlerde cezaevlerinden ne kadar tacizci, tecavüzcü, katil, hırsız çıkarsa çoğunluğu iki ay içerisinde yeniden cezaevlerine dönerdi. Ve herkes bu adamların bu suçları yeniden işleyeceğini bilirdi. Bu tarz konularda affedersen tüm kuralları ve düzeni mahvedersin. Adamlar hiç bir yaptırımla karşılaşmayacaklarını bildikleri için diledikleri gibi at koşturuyorlar. Netice ortada. Saykal bu sezon olacakları en başından beri söylüyordu zaten. Helal olsun adama.

lan bejeke ne kadar ezik bir camia resmen adamların haklarını biz korumaya çalışıyoruz.

Lobileri yok. O yüzden büyük takım değiller. Bunlarla öyle böyle baş edebilecek tek camia biziz. O yüzden de bizim tavrımız doğrudur. Bu tepkimiz de sadece bu sene ile ilintili değil geçmiş ve en önemlisi gelecek için. Çünkü durmayacaklar.

Son düzenleme:
fenerden 30 yıldır nefret ediyorum sonsuza kadar de nefret edeceğim hamamböceği her türlü pis mahlukat bile daha sempatik fenevden !!!!!

Bak bunu hic hesaplamadik. O degilde 1 hafta kala sampiyon olsanda kupa kaldirabiliyormusun? Su an hatirlamaya calisiyorum ama pek bir mac hatirlayamiyorum.

Zannetmiyorum ben de pek hatırlamam 1 hafta önce kupa kaldıran bir takım olduğunu. Ama turu bizim statta atma ihtimali var her 2 takımın da. Kupa kaldırmasalar da saçma sapan muhabbetini yapabilecekleri bir hadise olur, o yüzden umarım ya bizim maçtan önce şampiyon belli olur ya da son haftaya kalır.

Üst Alt