Fernando Muslera Galatasaray'da! - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Galatasaray'da!

Cevap: Fernando Muslera Resmen Galatasaray'da

Cana + 6.750m euro bariz pahalıdır hatta kazıktır. S.Viera ve Carini'den daha iyidir Muslera ama bence hayatta 11m euro etmez. Eger bu adamı 10m euro civarına satarsak uyeliğimi de silin. Ruffier 3m euroya giderken parasızlıktan adam alamayan kulubun 11m euroya başaltı kalitede kaleci alması mantıklı gelmiyor bana, hayırlı olsun.

Aynı mantıksızlıgı Jardel'i alırken de yapmıştık, parasızlıktan 3.sınıf yabancılar alırken Quadros Marcio gibi bi sezon sonra gittik jardel'i aldık.

:)

Harika bir transfer. Bazi arkadaslarin pahali gibi laflar etmesine anlam veremiyorum. Mondragon gittiginden beri kaleci gormedik bu takimda. Gelen her top gol mu olacak diye bakiyoruz. Bir tek transfer yapsalar onunda kaleci olmasini isterdim. Kesinlikle mukemmel bir transfer. Hepimize hayirli olsun.

bize vereceği katkılara bakmak lazım iyi kaleci uyum sağlar ve kendisini geliştirirse çok daha iyi olacaktır. fazla para olayı 2-3 yıl ıcınde bellı olur şimdiden çok verdık demenın bı anlamı yok

Okadar komik yazılar varki.Yok cok pahalı edermiymiş bu para falan filan.Sen nerden bileceksin edip etmiceni.Heralde yoneticiler daha iyi bilmesi gerekir dimi.Demekki musleranın piyasası buymuş.İyi kaleci cok yetenekli ve hersene ustune koyarak oynuyor. Uruguay gibi guney amerikanın cıkısta olan ulkesinin 1.kalecisi.Uruguayda son 2 yıldır butun oyuncular piyasalarını katladı bikere.Muslera yı şuan dunyada istemicek takım yoktur.De gea olmasa belki united alıcaktı muslerayı.Bunları bilip konuşmak lazım.De gea nında kaca gittigine bakın bi.Şurda etmez bu para ya yazmak baya komik oluyor bence.

siz hiçbişeyden memnun olmazmısınız böyle taraftar istemiyorum bıktım yorumlardan..dünyanın en iyi kalecilerinden biri geliyo ve yaşı çok genç şu paraya aldık muhabbeti yapıyosunuz ve belki canayı kabul etmeseydi lazio alamıcaktık siz bu işleri çok mu kolay sanıyosunuz yoksa

Bu transfer gerçekleşmese ne yazacaktınız?

Hemen yeni bir konu açılırdı. Beceriksiz yönetim. 3,5 kuruş için oyuncuyu elimizden kaçırıyoruz. Yönetim paradan kaçtığı için kızarız. Parayı basıncada muhasebeci kesiliyoruz.

oynayacağı kritik maçlarla takıma şampiyonluk getirirse onu maliyetten düşebiliyor muyuz?

evet muhasebe müdürleri?

Volkan Sen icin bonservisiyle Aykut, kiralik Musa , ustune 4 milyon € sayiyorsun da alamiyorsun... sonra Dunya Kupasinin ve Copa America'nin yildizi olmus kaleciye karsilik sana faydasi dokunmamis bir oyuncu + para vermek bazilarina cok geliyor... tok agirlamak zordur dedikleri bu olsa gerek. Aciz arkadasim aciz, basariya aciz! Basari kalen saglamsa gelir, yoksa 2 atar 3 yersin.

Hoşgeldin aslan.İnşallah yıllardır çektiğimiz kaleci sıkıntısını sonlandırır, sarı kırmızı formayla başarılı performans sergilersin.

mondragondan sonra gelen kalecilere verdiğimiz parayla 2 tane muslera alınırdı.Verilen para iyi bir kaleci için az bile.

Cevap: Muslera, futbol tarihinin bonservis olarak en pahalı 5, kalecisi

Fenerliler delirmistir. Maglum senelerdir para felsefesi yapıyolar.

Birazdan onu 30 Milyon €'ya çekeceğim arkadaşlar; madem heyecan yaptınız bu kadar, değsin bari. :)

Parayı bastık aldık:)

Hem cimri ,beceriksiz yönetim diye eleştirirdik.

Üst Alt