FIFA 16 Ana Konu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 16 Ana Konu

Geçen senelerin aksine adamın yanından yardırıp geçemiyorsun. Buda kim daha iyi oynuyorsa onun kazanmasını sağlıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu seneki oyun çok iyi oldu. Öyle paceli topçuları alıp full arapası kasan ergenleri bitirdiler. L1+üçgen olayı bitti artık çok zor geçiyor geçse bile hızlanıp kontrol etmesini zorlaştırdılar.

Öyle hızlı adamlarla alıp topu gidip gol atmayı da bitirdiler. Eskisi gibi rakip alanda sağa sola bakmadan otomatik bir şekilde attığın her pasın sana gelmesini de bitirdiler. Kısaca ergenlerin buglarını bitirdiler. Hal böyle olunca da oyuna b.k atmaları normal...

Hala çok eksiği var ama yinede her şeye rağmen keyif veriyor tüm modları...

Son düzenleme:
Beyler mesela altın bir oyuncuyu siyah hale nasıl getiriyoruz hani çok pahalanıyor falan ya? Detaylı anlatım bulamadım hiçbir yerde

Aynen dostum bi yardımcı oluver, kısa özet şeklinde nasıl coins kasabilirim bundan da bahsedersen
bir oyuncuyu siyah (yada inform sanirim onun dogru ismi) yapamazsin. anca paketlerde cikar veya satin alirsin, chedjounun informu var mesela bende, onu ben satin alip eski chedjoumu sattim.

para nasil kazanalir, ben mesela mac oynuyorum ve fifa store'daki mac basi bonuslari kullanriyorum, onlari kilitsiz hale getirmek icinde baya levelli olman gerek.

bir oyuncuyu siyah (yada inform sanirim onun dogru ismi) yapamazsin. anca paketlerde cikar veya satin alirsin, chedjounun informu var mesela bende, onu ben satin alip eski chedjoumu sattim.

para nasil kazanalir, ben mesela mac oynuyorum ve fifa store'daki mac basi bonuslari kullanriyorum, onlari kilitsiz hale getirmek icinde baya levelli olman gerek.

Rastgele çıkıyor yani? Hocam ben 7500 paketlerden alıyorum onlardan mı cıkıyor inform dedikleriniz? Bana en fazla munuain falan geldi daha

Rastgele çıkıyor yani? Hocam ben 7500 paketlerden alıyorum onlardan mı cıkıyor inform dedikleriniz? Bana en fazla munuain falan geldi daha

EA her hafta gerçek hayattaki maçlarda kendini gösteren veya maçın adamı olan oyuncuları seçip bir takım oluşturur. İşte bu oyuncuların kartları siyah olur ve IF (in form) kartları denir. Kendi futbolcunu iyi oynatarak falan siyaha çeviremezsin yani. Ya paketten çıkar, ya da satın alırsın.

Edit: Tabi kadroyu seçerken her maçın adamını almıyorlar. Oynanan maçın seviyesi ve önem katsayısı da önemli bir kriter.

Son düzenleme:
EA her hafta gerçek hayattaki maçlarda kendini gösteren veya maçın adamı olan oyuncuları seçip bir takım oluşturur. İşte bu oyuncuların kartları siyah olur ve IF (in form) kartları denir. Kendi futbolcunu iyi oynatarak falan siyaha çeviremezsin yani. Ya paketten çıkar, ya da satın alırsın.

Edit: Tabi kadroyu seçerken her maçın adamını almıyorlar. Oynanan maçın seviyesi ve önem katsayısı da önemli bir kriter.

Bu oyuncular geçici degil dimi çıkarsa hep kalır yani?

Üst Alt