FIFA'nın Yeni Başkanı Infantino Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA'nın Yeni Başkanı Infantino Oldu!

Bal gibi anladın.

Shaktar başlığındaki son mesajın da bu.Lucescu'ya ancak 1 fbli mal diyebilir.1-1 yapacağınızı mı zannettin?:asd22:

https://www.gscimbom.com/forum/f241...tos-salon-3-a-125417/index47.html#post7816914

Çok özür dilerim koskoca lucescu'nun oynattığı futbolu beğenmemek benim ne haddime hatta sen bana söyle en iyisi hangi teknik adamları beğenip hangilerini beğenmeyeceğimi belirt bende bundan sonra yorumlarımı ona göre yaparım. Mesela Terim, Hamza, Denizli bu adamlardanda hiç haz etmiyorum aslında ama eğer sen bu adamları beğeniyorsan bundan sonra haklarında olumsuz birşey yazmam. Hatta sen bana hangi futbolcuları sevip hangilerini sevmemen gerektiğinide yaz yazmışken bundan sonra forumdaki bütün yorumlarımı senin canının istediği şekilde yazmaya özen gösteririm. Hatta Galatasaray hakkında yönetim, gidişat vs hakkındada en ufak olumsuz birşey yazmam sen iste yeterki. Tekrar özür diliyorum bu arada sen çok haklısın hatta baya haklısın.

aziz_yildirimmaske.jpg

helal olsun reis uefayi cotardattin

FIFA Başkanı Gianni Infantino: "Taraftarları, futbolcuları ve antrenörleri korumak için elimizden geleni yapmalıyız. Tüm ülkelerdeki yetkililer, her önlemi almalı"

[Marca]

Üst Alt