Galatasaray Tarihinin Yüz Karaları | Barış Özbek - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin Yüz Karaları | Barış Özbek

barış ilk yıllarında fiyat performans olarak hiç fena değildi
daha sonra kafa farklı şeylere çalışmaya başladığı için bitti. bu arada başlığın sebebi veya gönderilmesinin asıl sebebi yetenek fukarası olduğu için değil fb maçı öncesi fbye kadroyu sızdırmasıydı.
Benim de aklıma geldi şikeden dolayı mı başlık böyle diye. Baktım herkes futbolculuğuna sövüyor dedim herhalde kazma olduğu için eleştiriliyor. Barış ilk sezonda baya iyiydi zaten dediğim gibi Feldkamp'ın elinin dokunuşu vardı. Servet'i bile Marsilya istiyordu 8 milyona yanlış hatırlamıyorsam. Ama genel olarak kalitesiz ve futbol zekası olmayan bir oyuncuydu.

One season wonder diyebiliriz.

bu maci iyi hatirliyorum.
önde götürdügümüz maci bu malin hareketleri yüzünden vermistik.
kac sene gecmis üzerinden. :/

Sonra Hagi'nin adı kötü teknik direktöre çıkıyor. Adam önde olduğumuz maçta skoru tutsun diye koşan, mücadele eden bir orta saha alıyor. Bu arkadaş da önde olduğumuz maçta sınırlı yeteneklerine rağmen no look pas atmaya çalışıyor, sol ayağıyla uzun pas deniyor.

Hiç eksizsiz bir kadro görmedik belki 12-13 sezonu drogba'lı sneijder'li kadro...

barış, cihan haspolatlı, sabri,volkan arslan,m.sarp, taylan a.,muğdat ç.,eren derdiyok,emre t,tarık çamdal,koray günter,umut g,jem karacan,aydın yılmaz,furkan o,yigit g,sercan y.,ceyhun g,mehmet b,ali turan,volkan y,emre güngür,ayhan,CArrusca,bouzid,Tolga s,hasan k., altan aksoy...

Adnan kankalar, Polat ve Sezgin ne zaman iş başına gelse bize transfer ve kadro planlamasında dibi gördürdü.

O sezon bek mevki için ilk başta Gökhan Gönül ile el sıkışılmış, daha sonra Serkan Çalık ve Antalya'dan Volkan Yaman transferleri ile Gökhan Gönül'den vazgeçilmiş, daha sonra Hakan Balta transferi ve kadroda bulunan evladımız Sabri ile fişek gibi beklerden oluşan bir planlama yapmıştık.

2007 Adnan Polat zamanında transfer edilmişti toplu imza yapılmıştı Servet Hakan falan. Feldkamp iyi verim almıştı ondan ama hocanın verim almadığı futbolcu yoktu o sezonda. Serkan Çalık'tan Messi yapmıştı. Ama Feldkamp gittikten sonra fabrika ayarlarına döndüler. Yeteneksiz biriydi Tolga Ciğerci gibi. Ben çöplere kızmam çöpleri alanlara kızarım.

0

Üst Alt