Galatasaray Transferlerinde Sona Yaklaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transferlerinde Sona Yaklaştı

Galatasaray, Ahmed Musa ve Ali Akman transferlerinde sona çok yaklaştı , Salih Uçan için çalışmalar sürüyor. Fatih Terim, devre arasında Luyindama’nın satışına onay verdi.

Ahmed Musa kanat olarak düşünülüyor , Falcao gonderilirse bir tane daha santrofor transfer edilecek.

Ahmed Musa , Monaco'dan dolayı Onyekuru'dan önde görünuyor.

Falcao , Fatih Terim'in gözünden düştü.

Fatih Terim , Hulk'u veto etti.

Haldun Domac

bu yönetime inancım sıfır az gururu olan önetim transferler dönemi sonrası istifayı basardı tüm yükü hocaya yüklediler #VasıfsızCengizİstifa

İnşallah dogrudur bu haberler .Ara transferde çok transfer yapılmaz tamam ama fırsat varken kaçırmamak lazım .
Luyindama satış
Belhanda ,şener ,etobo falcao yolla
Sekidika,ozornafor ,Ali yavuz kiralık Bursaspor yada Eskişehirspor a
Ali akman ,Kenan karaman ,Ahmet Musa ,
İki orta saha
İki defans
Alacağın oyuncuları da kiralık al satış alma opsiyonlu zaten luyindama ile falcao , belhanda nin maaş yükünden kurtularak alirisin çoğu oyuncuyu

Bize alınacaksa has 9, pivot santrafor lazım. Ali de, Musa da Galatasaray'da kanat forvetten başka bir şey oynamaz. Ahmed sağlıklıysa kanat forvet olarak Ali'den daha alınabilecek bir risk. Ali kanatta ne kadar oynayabiliyor bilmiyorum ama öyle bir özelliği yoksa 9 numarada o fizikle hacamat eder Süper Lig stoperleri.

Üç ayda bir orta saha alamayan bu yönetim bir ayda bunlarımı alacakmış geçin yine taraftarı trolleri ile uyutuyor çapsız yönetim

Aytaç Kara transferinde pazarlıklar son aşamaya geldi.
Avdurrahim Albayrak transfer ile bizzat ilgileniyor.3m euro + oyuncu teklifine Kasımpaşa yönetimi de sıcak bakıyor.

Transferin gerçekleşmesi için Luyindama'nın satılması bekleniyor.

Üst Alt