GSC Haber - Galatasaray'da Dursun Özbek'e Rakip Çıktı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Dursun Özbek'e Rakip Çıktı!

rakip çıkabilir mutlaka ama bu kadar güçlü isimlerin toplanması enteresan

siyasi bir rekabet var gibi

yerel seçimler farklı bitse bu kadar cesur olmazdı gibi diğer liste

Sn. Alp Yalman kıymet verdiğim biridir

Sn. Ünal Aysal konusunda biraz şüpheciyim doğrusu

Fakat camiamızın ağır toplarının hareketleri mühimdir

Siyasetten kopunca Galatasaray, Galatasaray'dan kopunca siyaset. İnsanlar sosyal hayatlarını dolduracak bir şeyler mutlaka buluyor. Ne güzel hayatlar var değil mi? Cem Çatalok yazmış hesabı kilitli diye bu şekil paylaştım. Çok doğru.

Camianın ağır topları. Yemişim hepsini. Burak Elmas sonrası neredeydi camianın ağır topları. Hiçbiri o kötü günlerde elini taşın altına koymadı. O günlerde hepsi sus pus bekliyordu. Bir tanesi çıkıp yardım etmedi. Yönetime girmedi.

Şimdi ne değişti. Ortada başarılı bir takım var. Başarılı bir finans yönetimi var. Başarılı bir ekip var. Başarı var başarı.

Bu kadar başarı varken o camianın ağır topları neden şimdi ortaya çıkıyorlar. Kimse yok muhalefet iyidir demesin. Ya da başarı böyle gelirde demesin.

Güldürmeyin Allahaşkına. Ben bu dönemde aday olan adamdan şüphelenirim. Hem Galatasaraylılığından hem de başka sebeplerden. İyi niyet değil kötü niyet ararım.

Camianın ağır topları. Yemişim hepsini. Burak Elmas sonrası neredeydi camianın ağır topları. Hiçbiri o kötü günlerde elini taşın altına koymadı. O günlerde hepsi sus pus bekliyordu. Bir tanesi çıkıp yardım etmedi. Yönetime girmedi.

Şimdi ne değişti. Ortada başarılı bir takım var. Başarılı bir finans yönetimi var. Başarılı bir ekip var. Başarı var başarı.

Bu kadar başarı varken o camianın ağır topları neden şimdi ortaya çıkıyorlar. Kimse yok muhalefet iyidir demesin. Ya da başarı böyle gelirde demesin.

Güldürmeyin Allahaşkına. Ben bu dönemde aday olan adamdan şüphelenirim. Hem Galatasaraylılığından hem de başka sebeplerden. İyi niyet değil kötü niyet ararım.
Eşref H.'nin seçilmesini istemem mesela o da projeleri nedeniyle çünkü tatmin edici projesi yoktu. Lakin Hamamcıoğlu'na saydım bu kişilerden fazla.

Sosyal medyada Süheyl Batum Sportif Direktör mevkii için Işıtan Gün'ü ekibine dahil etmiş deniliyor

Doğruysa nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuz gerçeğini görmemiz gerekiyor

Umarım Erden Timur Dursun Özbek'in yanında yer alır

Üst Alt