Galatasaray'da Yerli-Yabancı Kavgası Hortladı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yerli-Yabancı Kavgası Hortladı mı?

galatasaray-da-yerli-yabanci-kavgasi-8228.jpg

Galatasaray'da eski sıkıntılar yine ortaya çıktı.

Galatasaray'ın Ç.Rizespor'u deplasmanda 3-1 mağlup edip, Türkiye Kupası finali için büyük avantaj yakalamasına rağmen ortaya atılan iddialar sarı kırmızılı camiayı sarstı.

Özellikle Galatasaray'ın genç oyuncusu Emre Çolak ile Podolski'nin sorunlar yaşadığı iddia ediliyor. Emre Çolak'ın Alman yıldız hakkında, hak ettiğinden fazla para alıyor demesinin, ikilinin arasını bozduğu ifade edildi.

Bu konuyla ilgili Sabah gazetesi yazarı Levent Tüzemen'de bugün "Utan Emre Utan" başlıklı ilginç bir yazı kaleme aldı.

"Galatasaray eğer fark atacağı bir maçı 3-1 kazanmış ise bunun sorumlusu öncelikle Emre Çolak'tır.. Şaşırdınız mı? Dakika 62... Kişisel gayretiyle bir gol atıp, Yasin'e gol pası veren Podolski'ye maç boyu Emre Çolak pas vermemeye çalıştı. Ben yıldız tablosunda maçta 1 gol atan ve iyi oynayan Emre'ye bilerek (0) verdim... Neden mi? Emre dahil hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Yasin'in attığı golden sonra Podolski'ye sarılmasına Emre'nin gösterdiği tepkiyi de ayıpladım.. Kaptanlık yaptığı Galatasaray'ın çıkarlarını hiçe sayan Emre Çolak'a "Utan Emre utan" diyorum..

Çaykur Rize ceza alanı önünde gol atabilecek pozisyonlarda maalesef Podolski'ye, Emre'nin başını çektiği grupta Yasin, Olcan hatta Sabri bilerek pas atmadılar. Podolski'nin taçtan gelen topu gol yapması pas vermeyenlere bir cevap oldu."

Galatasaray'da daha önce de Selçuk İnan'la Wesley Sneijder arasında sıkıntı olduğu iddia edilmişti.​

Dün Özellikle Dikkat ettim, Podolski 2 pozisyondada bomboş iken, Emre Çolak ve Koray Günter Podolski'ye pas atmadılar..

Emre Sabri'ye pas attı , Koray Tarık çamdala pas Attı.. Podolski kendini yırttı resmen niye vermıyorsun diye..

şerefsizler resmen bilerek pas atmıyorlar

Dün Özellikle Dikkat ettim, Podolski 2 pozisyondada bomboş iken, Emre Çolak ve Koray Günter Podolski'ye pas atmadılar..

Emre Sabri'ye pas attı , Koray Tarık çamdala pas Attı.. Podolski kendini yırttı resmen niye vermıyorsun diye..

şerefsizler resmen bilerek pas atmıyorlar

Bu da var;

[VINE]iFtEKhtmAU6[/VINE]

Dün Emre'nin Yasin'in golünden sonraki o hareketine anlam verememiştim. Eğer gerçekten Levent'in anlattığı gibiyse durum Emre'nin kıçına teneke bağlanıp yarın postalanmalı.

Üst Alt