getir.com - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

getir.com

Fiyatlar bayağı kol gibi, verdiği kuponlar da bi acayip.
270 liraya atıyorum 70 kupon var kullanıyorsun zart getirme ücreti yaslıyor onu aşmak için de 80 liralık daha alışveriş yapman gerekiyor.
Olm zaten fiyatlar market fiyatının üzerinde bir marketten daha çok kar marjın var üzerine de getirme ücretini saplamaya çalışmaya ne gerek var.
Migros jet gerime ücreti daha makul.

Ilk başlarda müthiş avantajlıydı. Verdiği kuponları yağ fiyatlarının arttığı dönem banko sıvı yağda kullanıyordum o ürünü kupon kullanımına kapattı kerhaneciler

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Fiyatlar bayağı kol gibi, verdiği kuponlar da bi acayip.
270 liraya atıyorum 70 kupon var kullanıyorsun zart getirme ücreti yaslıyor onu aşmak için de 80 liralık daha alışveriş yapman gerekiyor.
Olm zaten fiyatlar market fiyatının üzerinde bir marketten daha çok kar marjın var üzerine de getirme ücretini saplamaya çalışmaya ne gerek var.
Migros jet gerime ücreti daha makul.
İlk zamanları iyiydi getirme ücreti ve sepeti fazla doldurmadan getirme ücreti düşüyor veya ücretsiz oluyordu

Şimdi ne kadar bilmiyorum ama yüksektir baya. Zamanında getir büyük çok kullanırdım 2020-21 civarları getirme ücreti yoktu ve market fiyatıydı ürünler. Çok ekonomik oluyordu abur cuburu genelde öyle tedarik ederdim

Maçkolik uygulamasına kapanmayan ve zorla siteye götüren reklam veren rezil oluşum.

Yemek Sepeti dahil büyün uygulamaları sildim.

Hepsi ayrı dert tarihi geçmiş ürün getirir, bazen siparişi 2-3 saat getirmez, kafasına göre teslim edildi vs derler.

En iyisi herşeye yakın bir mahallede oturup kendin almak.

Yemek ayağıma gelsin diye 20-30 TL komisyon alırlar.

Üst Alt