Gökhan Gönül Beşiktaş'la Anlaştığı Yönündeki Haberleri Yalanladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül Beşiktaş'la Anlaştığı Yönündeki Haberleri Yalanladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gokhan-gonul-19-05-620x400.jpg

Süper Lig’i şampiyon tamamlayan Beşiktaş, Fenerbahçe’nin milli sağ beki Gökhan Gönül’ün transferini bitirdi!

Yeni sezon transfer çalışmalarını Şampiyonlar Ligi’ne endeksli sürdüren Beşiktaş çok önemli bir transfere imza attı.

Siyah-beyazlılar, Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu Gökhan Gönül’ün transferinde mutlu sona ulaştı.

Anlaşma gereği Gökhan Gönül’e yıllık 1.7 milyon Euro maaş, 1.5 milyon Euro da imza parası verilirken 31 yaşındaki oyuncu 2+1 yıllık mukaveleye imza atacak.
Gökhan Gönül bu yaz serbest kalacağı için Beşiktaş’ın kasasından transfer için bonservis ücreti çıkmayacak.
FourFourTwo | Özel Haber
Gokhan Gonul Beşiktaş’ta – Futbolu Sevenlerin Adresi

türkiye liginin en iyi sağbekine sabri kadar maaş verecek tinerciler demekki. sonra bjk iyi yönetiliyor diyince karşı çıkanlar oluyor bi bizdeki maaşlara bakın bi de tinercilerdeki

Psikolojik değil Topal iyi oyuncu ama oyun kuruşu iyi değil, interception istatistiğini bilmiyorum. Rakipten top almada taş gibi.

bizim problemimizin geriden oyun kurma olduğunu düşünmüyorum savunma problemi 1,kanat oyuncularının son top zaafı ve beyinsizliği 2,duvar olabiecek hatta savunma arkasına kaçacak bir forvetimizin bile olmaması 3....Topal her türlü oynar bence

türkiye liginin en iyi sağbekine sabri kadar maaş verecek tinerciler demekki. sonra bjk iyi yönetiliyor diyince karşı çıkanlar oluyor bi bizdeki maaşlara bakın bi de tinercilerdeki

fb'den aldıgı garanti ücreti önermisler.

aynı paraya bjk'ye gidiyorsa demekki topcular fb'de bunalmıs.

m.topal'ı kapmak icin güzel bir fırsat..

bizim problemimizin geriden oyun kurma olduğunu düşünmüyorum savunma problemi 1,kanat oyuncularının son top zaafı ve beyinsizliği 2,duvar olabiecek hatta savunma arkasına kaçacak bir forvetimizin bile olmaması 3....Topal her türlü oynar bence

Ben oynamaz demedim. Topal'ın ileri dönük oyunu zayıf dedim. Bugün dünyada oynanan futbola bakarsaniz Topal'ın mevkisinde oynayan oyuncuların hem iyi oyun kurucu veya ileri pas atabilen birisi hem de interception yani araya girip pas çalma yüzdesinin yüksek olmasına dikkat ediliyor. Bayern/Barca'dan bahsetmeyeceğim, mesela Leicester'da Kante, Tottenham'da Dier ve Mason, Dortmund'da Weigl ve Nuri/İlkay/Bender vs.

Orta sahada kapılan toplar ileri doğru gönderilmediği zaman atak ziyan ediliyor, top rakibe geçerse atak yiyorsunuz veya topu tekrar kapmak için gereksiz efor sarfediyorsunuz. Topal iyi ama biraz genç ve yeni modellere de bakmalıyız, Topal defansta da oynar ayrıca, iyi markaj adamı. Severim ben Topal'ı, çok konuşmaz işini yapar bi adam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt