GSC Haber - GS Store, Icardi Biblosu ve Lambası Satışa Çıkardı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber GS Store, Icardi Biblosu ve Lambası Satışa Çıkardı

Altı üstü çinli bir firmayla anlaşıp seri üretim yaptıracaksın ucuza gelecek.
Geçen mbappe figürü gördüm 35 cm falan 2 bin liraya satsınlar gidip alırım.
Böyle bir 3d yok birebir aynısını yapmışlar.
Baksana müthiş
shopping

Bu arada ürün geliştirmeye para harcarsın geri kalanı kalıbını oluşturduktan sonra lazer gravür makinasıyla kalıbı oyup sonra içine reçine basıyorsun.
3d model için lazer kalıplama yapıyorlar herifler özel olarak kişisel tasarım yapıyor bunu mu yapamayacaklar.
Yeter ki istek olsun

Bu arada ürün geliştirmeye para harcarsın geri kalanı kalıbını oluşturduktan sonra lazer gravür makinasıyla kalıbı oyup sonra içine reçine basıyorsun.
3d model için lazer kalıplama yapıyorlar herifler özel olarak kişisel tasarım yapıyor bunu mu yapamayacaklar.
Yeter ki istek olsun
Attığın ürünü 275 euroya satıyorlar. Bence maddi yönden dolayı diğer türlü satıyorlar. 300 TL ile isteyen çoğu kişi alabilir onu lakin 9000 TL'ye ülkede o ürünü alacak kişi fazla bulunmaz gibi.

GS Store, Mauro Icardi biblo ve lambalarını satışa çıkardı.

Biblo: 299 TL
Lamba: 749 TL

forumda surekli daya bana sok bana icardi askin olayim sar boynuma diyen arkadaslar icin dusunulmuz ozenle hazirlanmis urunlere benziyor.

ilk biblodan ziyade ikincisi daha uygun bir secim olacaktir , ancak gotune guvenen arkadaslari tenzih ederim

1701148463102.png

Attığın ürünü 275 euroya satıyorlar. Bence maddi yönden dolayı diğer türlü satıyorlar. 300 TL ile isteyen çoğu kişi alabilir onu lakin 9000 TL'ye ülkede o ürünü alacak kişi fazla bulunmaz gibi.
Örnek verdim yav. İnternette inssnlar 3d printerden basıp satmsya calisiyorlar benzer mantikli ürünleri. Fotoğraftan 3d modeleme yapiyorlar. 40 cm olmaz 20 cm olur.
Teknoloji cok gelisti senin 3d taramanı alıp direkt figürünü yapan işletmeler var.

Burada bir iş kolu olduğu aşikar. Icardi, mertens, torreira, muslera bir şekilde bunu yaptığında hem uzun ömürlü bir meta sahibi olursun hemde kalıp çıktıktan sonra basım maliyetini minimuma düşürüp kar marjini artırırsın.

Sadece 3d printer ile 300 lira maliyet çıksa üzerine de 200 lira boyama çıkar taş çatlasın ilk örneklerinin maliyeti bu olur.

Mevcut durumda 300 liraaya satilan ürünü bir fotokopicide 50 liraya bastirirsin. Pvc üzerire baskı yapılmış. Kalite ürünlerden kaçmamak lazım.

Bir sürü paraya çevirebilecek ürün var.

300 TLye sattıkları biblonun - pleksiglas kesimi bedavaya yakın toplu üretimde - baskısı bedavaya yakın - bi alt kısmı az bir şey olabilir ..

toplamda maliyeti 50-70 TL arası bile olmayabilir (o derece basit ve dandik çünkü) 300'e satmak kadar düşük bir pazalama mantığı.

detaysız gayet basit ama kaliteli figürler dünyada yıllar boyunca yok sattı. Twitch yayıncıları bile kendi biblolarını yaptırıp kanallarında sattılar. bunu bile beceremediler.

anahtarlık yapılacak mantığı biblo diye koymuşlar...lamba falan.. biraz estetik düşünün be

Lan bunlar neden ürun çıkarmıyor şimdi anladım, adamlar beceriksiz ahahah. Şu bibliya lambaya bak. Cok kötü ahahah ellemeyin ya ürün cikafmasinlar

Konunun nereye açıldığını bilmediğim için buraya yazıyorum. Mobilden GsCimbom uygulamasına girdiğin zaman geçersiz lisans uyarısı veriyor. Acaba uygulamada mı sorun var ? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Konunun nereye açıldığını bilmediğim için buraya yazıyorum. Mobilden GsCimbom uygulamasına girdiğin zaman geçersiz lisans uyarısı veriyor. Acaba uygulamada mı sorun var ? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
Değerli üyelerimiz,

2017 yılından beri yayınladığımız mobil uygulamaları (iOS ve Android) artık sonlandırma kararı almış bulunmaktayız. Bu kararı almamızdaki sebep mobil uygulamaların artık güncellenememesi, mağaza yayınlarında problemler çıkması, mağaza politikaları gereği bildirim problemlerinin oluşması ve alt yapı kaynaklıdır. Bu sebeplerle uygulamalarımız artık mevcut olmayacaktır. Forumumuz, mobilden kullanmak isteyen üyelerimiz için mobil tarayıcıdan görüntülenebilecek şekilde uygundur, ayrıca tapatalk uygulamasınıda kullanmak isteyenler içinde desteğimiz devam edecektir. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

GSCimbom Yönetimi

Üst Alt