GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra)

Revize Gereken Rütbeler Hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    49
Mesajlara gore degil kayit suresine gore rutbeler verilmeli

Direk böyle olması da mantıklı değil bence ben de eski bir üyeyim ama forumun asıl döngüsü aktiflikle sağlanıyor...
atıyorum mesaj sayısı + üyelik yılı*2 bin mesaj şeklinde bir ayar olabilir..misal benim yaklasik 18 bin mesajım var 9 yıllık üyeyim 18 de öyle gelir 36 bin mesaja tekabül eder.. bu tarz kombinasyonlar düşünülebilir..

Mesaja göre rütbe en mantıklı olandır bencede ne kadar ekmek o kadar köfte.
Kayıt tarihinin yazması bence yeterli ve makul.

Rütbeler baştan aşağıda değiştirilebilir mesajlara bakınca kamuoyu tarafından pek beğenilmiyor gibi.

Benim şahsi fikrimdir. kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Forum yetkililerinin değerlendirmesi gereken iki husus var. Birincisi çok mesaj yazmak değilde dolu dolu faydalı yazmak önemli. Düzenli takip ediyorum sırf mesaj sayısını arttırmak için abuk sabuk şeyler yazılıyor müstehcen şeyler yazılıyor ve paylaşılıyor. İkincisi ise kullanılan uygunsuz isimler ve bunlar üzerinden yapılan benzetmeler. Bu nedenlerle forum yönetimine çok iş düşüyor.

Benim şahsi fikrimdir. kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Forum yetkililerinin değerlendirmesi gereken iki husus var. Birincisi çok mesaj yazmak değilde dolu dolu faydalı yazmak önemli. Düzenli takip ediyorum sırf mesaj sayısını arttırmak için abuk sabuk şeyler yazılıyor müstehcen şeyler yazılıyor ve paylaşılıyor. İkincisi ise kullanılan uygunsuz isimler ve bunlar üzerinden yapılan benzetmeler. Bu nedenlerle forum yönetimine çok iş düşüyor.

@Doruk Ata TANRIVERDİ bu hususa canı gönülden hak vermekteyiz

Üst Alt