GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı

M. Bey size kalkışma içerisinde sanırım Erman Bey. Yürek yemiş olmalı.
Bu cürretini kimden aldığını biliyorum Kerim Bey her şeyin farkındayım. Sorsan gündüzcü olup sadece yol götüren ama ben askerlik yapıyorum diye ortalıkta dolaşan bir zatı muhteremin desteklemesi ile oluyor bunlar. Bu mücadelenin eşit şartlarda olması için sizi bu tarafa davet ediyorum Kerim Bey admirim.

Bu cürretini kimden aldığını biliyorum Kerim Bey her şeyin farkındayım. Sorsan gündüzcü olup sadece yol götüren ama ben askerlik yapıyorum diye ortalıkta dolaşan bir zatı muhteremin desteklemesi ile oluyor bunlar. Bu mücadelenin eşit şartlarda olması için sizi bu tarafa davet ediyorum Kerim Bey admirim.
Ben taraf olamam Erman Bey ama Mustafa Bey'in Mehmet ağabey ile aranızdaki samimiyeti kıskandığını ve hırçın tavırlarıyla aranızı bozmaya çalıştığını gözlemlemeye başladım.

Abi ne diyorsun? Nasıl bir senaryodur bu? Şaşkınım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir taraftan dinozor konusundaki saldırılar, diğer taraftan saatlerdir özelden Sarper'in itina ile kafa açma seansları :red: Hangi birinize yetişeyim hanginiz ile baş edeyim şaşırdım. Gecenin bir vakti özelden Aysal - Terim konusu ile alakalı tacize uğruyorum. 5 sene olmuş be Sarper'im el insaf :crushed:

Ben taraf olamam Erman Bey ama Mustafa Bey'in Mehmet ağabey ile aranızdaki samimiyeti kıskandığını ve hırçın tavırlarıyla aranızı bozmaya çalıştığını gözlemlemeye başladım.

Yılın Bidon Mesajı olarak seçebilir miyiz? Aralarındaki gerginliği kavgayı bitirmek için ben kendimi feda ettim. Bu duruma bütün forum şahittir. İnkar edemezler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt