Hakem ve VAR Değerlendirme Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakem ve VAR Değerlendirme Başlığı

Var in bir kabahati yok yahu . O gerekli tekrar izle uyarisini yapti , hakem yorumunda israr etti , bunun var ile ne ilgisi olabilir

Uyari hic gelmese elestiriyi anlarim da

Sıkıntı orda zaten.uyarı geliyor, izlemesine raģmen yine yanlış karar veriyor.VAR olsa ne olur olmasa ne olur.

Eşeğe altin semer vursan yine eşek misali

Yanlis oldugu tartisilir . Ben de kirmizi diyorum ama cok fazla sari diyen de var

Insanlarin yorumlarina saygi duymak lazim . 100% ve herkesin kesin dedigi bir pozisyon degil ki

O pozisyon icin var bile gerek yoktu net kirmizi kart cikmasi gerekirdi. Daha vahimi vara bakip da simdi kirmizi versem karizmam cizilir diye karari degistirmedi. Bence bizim hakemler hep böyle yapacak gidip bakacaklar ama önceki verdi karardan dönmiyecekler

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakemler rakip takimin en hizli oyuncusunu geriden gelip gecmesi sonrasi yapilan foule kirmizi vermiyor ise, üstelik VAR degerlendirmesi sonrasi, biz nesini degerlendirelim? Gecilen oyuncu üstelik Dany, yani o bile geriden gelen rakibi yakalayamiyor ise kim yakalayacak merak ediyorum?!

Yanlis oldugu tartisilir . Ben de kirmizi diyorum ama cok fazla sari diyen de var

Insanlarin yorumlarina saygi duymak lazim . 100% ve herkesin kesin dedigi bir pozisyon degil ki
Faul olmasa yuzde yuz gol sansi

Kirmizi kart

Objektif olacagim diye bu kadar kasmana gerek yok bu tur konularda

VAR olsa da son karar hakemin, hakem yine de hata yapabilir diyerek gec en azindan

Artik bu baslikta bu pozisyona takilip kalmayalim . Gecti bitti . Sistemin daha ne tartismalar getirebilecegi gorulecek

Benim en cok korktugum , bir takim akinda iken penalti tartismasi olan bir pozisyon yasanip , tam rakip takim topu kapip ataga cikarken oyunun durmasi , ama penalti olmadigi anlasilinca ataga cikan takimin yenen pozisyonuna verilecek tepkiler

Türkiye'de maalesef hiçbir işe yaramayacağını süper kupa maçında gördük. Tartışmalar asla bitmeyecek. Bu VAR sadece televizyonda saatlerce boş yorum yapan asalaklara yarayacak.

Cuneyt, VAR sistemini ilk gunden kirletti, supheli hale getirdi. Yavsak herif ben buyuk hakemim hata yapmam egosu ile inceleme sonrası Garry nin pozisyonuna kırmızı kart veremedi, vermedi. VAR a ragmen hatasında ısrar eden hakemin notu dusurulmeli ve birkac hafta dinlendirilmelidir.

Üst Alt