#Hakim Ziyech | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#Hakim Ziyech

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
large_598e0236b32a0013de865c566e552c38815f5a58.jpg

Doğum tarihi: 19 mart 1993
Doğum yeri : Dronten
Boyu : 1,81m
Mevki : orta saha / kanat
Takim : FC Twente
Sözleşme bitiş tarihi : 30.06.2018

Bu sezon Hollanda Liginde 16 assist ve 11 gol atan ve assist krali olan genç orta saha oyuncu. Kanatta da oynayabilen Ziyech, Guus Hiddink tarafindan Hollanda milli takimina çagrildi.

Büyük takimlar almadan önce alinmasi gereken bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Nedense tam emin olmadigim bir oyuncu. Hollanda liginde bu sene pozitif etki yaratti ama buyuk takima ''hazir'' mi karar veremiyorum. (unlu T.D. 'ler, Co Adriaanse, van Marwijk da bu konuda hem fikir)

Sisto bundan daha iyi olur bizim icin eger kanat icin dusunuyorsak (ve cok daha ucuz). Kanat icin asla almam oyle deyim. Bizim ligde kanat oyuncularin baska ozelliklere sahip olmasi lazim bunu bir cok defa gorduk yasadik.

10 numara icin de Sneijder bizde oldugu icin bana gore baska alternatiflere yonelmek daha dogru olur.

Sol ayagini cok iyi kullaniyor, bunu soylemekte fayda var.

Son düzenleme:
Bu Hollandalilar acayip iyi topcu cikariyor altyapidan. Adamlarin sistemi oturmus, her sene onlarca yetenek cikiyor.

hazır küme düşmüşken takımı yapıştıralım diyecem de bizim scout ekibi adamın adını bilmiyodur, dursun desen ülkemizdeki futbolcuları bilen biri değil bunu nerden bilsin.

Feghouli ve bunu alsak 10 numara olacak.Faslılar da sever gsyi ama çap yok yönetim ve transfer kurulunda

Son düzenleme:
hazır küme düşmüşken takımı yapıştıralım diyecem de bizim scout ekibi adamın adını bilmiyodur, dursun desen ülkemizdeki futbolcuları bilen biri değil bunu nerden bilsin.

Feghouli ve bunu alsak 10 numara olacak.Faslılar da sever gsyi ama çap yok yönetim ve transfer kurulunda

Emrah başşan ve engin pekdemir bize yeter bunlar aşar dursunu

Zamanında Sneijder'in elden çıkarılıp bu arkadaşın gelmesini çok istemiştim

Şimde ne Sneijder'e öyle 7.5 filan verecek bir takım bulabiliriz
Nede Hakim Ziyech'e güç yetirebiliriz :(

Bugün oruçluymuş maçta , performansı iyiydi gene , bizim takımdan 4 kişi oruçlu olcakmış rize maçında

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt