# Haluk Ulusoy - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Haluk Ulusoy

Cevap: # Haluk Ulusoy

Haluk Ulusoy'a büyük baskı var ama hala "tek aday olursam girerim" diyor..

Polat cephesinin sürpriz adayı Haldun Üstünel olabilir.. Ona da baskı var..

twitter gokmen ozdemiror..

Destekleyeceğim tek insan şu başkanlık sürecinde. Futboldan onun kadar anlayanı yok, lobi konusunda onun kadar iyi olanı yok, medyanın ağzını açamayacağı tek isim. Başkan olursa büyük etki yapar.. Ekonomik olarakta zaten Adnan Polat gerekli yatırımı yaptı, sadece sportif başarı bekleniyor. Takım iyi giderse, forma satışından tutun stadın full çekmesine, GSmobil ve bonus gibi ürünlerin kapış kapış gitmesiyle ekonomik olarak hiç sıkıntı çekmeyiz. Dışarıdan faizle borç almamıza gerek kalmaz(para babası dediklerimize ihtiyaç kalmaz.)

haluk ulusoy iyi ama birde su kirli isleri olmasa,federasyon baskaniyken inanilmaz olaylar dönuyordu.

Haluk Ulusoy'u tercih ederim açıkçası. Aziz zamanında maçların sadece sahada kazanıldığını zannediyodum lgibi açıklamalar yapmıştı.Ulusoy Gelsinde maçlar nasıl kazanılıyor cümle alem görsün..

Bu Haluk Ulusoy hayranligini anlamak buyuk guc gercekten. Ona buna ayar verecek adam istiyorsaniz bunun en kralini Hayri Kozak yapar zaten ne Haluk Ulusoy'u allah askina. Hem Saygideger Kozak bey kulubun icinde olan bitenleri cok iyi bilen cok yakindan takip eden biri Haluk Ulusoy ne bilir bilmez belli bile degil. Umarim Aysal'in listesinde yer bulur Kozak.

gelsin gelsin tam bize göre vallaha, azize iyi ayar gecirir gelirse, ortada azize falan kalmaz vallaha

Ulusoy girerse Aysal'ın işi zorlaşabilir..Çekişmeli bir seçim olacak..

Helvacı ve Özgörkeyde boşu boşuna oyları bölecekler..

Uludağ sözlük'ten alıntı:

türk telekom arena açılış maçı öncesi metroda taraftara üçlü çektirmiş, eski federasyon başkanı. sözlükte buna tanık olan bir ben varım sanırım.

(optio, 06.02.2011 23:28)

Aranızda bu olaya tanık olan varmı? :)

Ulusoy, konu galatasaray olunca canavar olabilecek bir yapida, tarafatar gibi baskan, ancak tek lostede girmek istedigi söyleniyor ki bence dogru, adam kaç yil tff baskaniydi, seçimde rahat olmak istemesi dogal, aysalda çekilmez, yoksa helvaci ve özgörköy olsa bile seçim tek liste olurdu.

aysalın ortada dolaşan yönetim kurulunu görünce ulusoy büyük olay olur diyorum.. hele tulun falan malesef cok zor işimiz...

öte yandan ulusoyun secime gireceğini düşünmüyorum...

Üst Alt