GSC Haber - Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar"

Hayri Kozak: "Erden Timur, 218 milyon € gelir elde ettik diyor. Avrupa rekorunu kırmışız. Gelir nerede? Baktınız mı muhasebeye? Para nerede? Bence öyle bir para yok."
3 aylık raporla yıllık söylenen geliri mi karşılaştırdı bu şahsiyet? Mesela bu döneme sermaye artışı bile girmedi en basitinden.

Böyle fosillere dede falan diyip şirinleştirmemek gerekir.
Ben bu herifin Galatasaray adına bir tuğla koyduğunu görmedim.
Hayattaki tek başarısı Galatasaray divan kurulu üyesi olmak başka da elle tutulur vasfı yok.

Kac yasina gelmis su triplere bak, "para nerde kardesim? Saha neredeymis? Yok disipline verin biraz daha konusacam." Ulan yarim saattir konusuyorsun git Youtube kanali ac orada konus istedigin kadar madem o kadar merakliysan.

Illa elestiri yapmak icin soyluyor zaten yoksa biraz akli olan bunun neden olmadigini bilirdi zaten.
Eskiden eleştirilerinde hani Gs'yi araştırıyor belki bilgi eksikliği yüzünden bazı noktalarını yanlış biliyor diye düşünüyordum ama bu gün niyetinin kötü olduğunu hissettim net olarak. Yoksa Florya inşaatının neden başlamadığı yada Kemerburgaz inşaatının ilk farzının artık sona geldiğini görerek bunu demesi yine Florya'nın arazisini alınmamış gibi davranması yine sezonluk söylenen geliri 3 aylıkmış gibi lanse etmesi iyi niyetli değil Elmas döneminde böyle eleştirileri olmuyordu mesela.
Biz de bazen bakarken bir tesis yapıldığını unutuyoruz oraya da ciddi bir para harcanıyor onu hep atlıyoruz.

Disipline verin üyelikten atın koçlar işe alsın bunu. Bugüne kadar yaptığı tek mantıklı eleştiri yok amacı belli zarar vermek

Üst Alt