Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor

Bu carole'yi Allah var başlarda beğenmediğimi çok yazdım ama helal olsun ua müthiş oynuyor kaç aydır. Şu tv'deki bir dangalakın iyi değil lafı aklıma geldi bir daha andım salağı. Helal olsun sana carole. Pas oyununda valla Sinan , bruma, snejder ve carole harikalar . Snejder'e formsuz diyordum geçen sene ama adam kaliteli ayaklar olunca Nasıl oynuyor . Bugün her topu bruma ile harika paylaştı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tanman yasine yıldız, bruma yasin sinan gibi oyuncuları parlatmak gerek dedi. 30 yaşına gelmiş lan nereyi parlatacaksın onun adı itelemektir.

Ayrıca ciddi sorunları var,

Salih-yasin-sabri-chedjou ve donk acilen postalanmalı. 17 yaşındaki bebelere karşı varlık gösteremediler resmen.

Zacho'yu kaçır riekerink olur bu çocuktan.

Bruma en çok Sneijder'e yarayacak gibi. Sneijder, Bruma ile oynarken oynadığı oyundan zevk aldığı çok açık. Umarım Bruma gitmez.

Linnes'i bugün beğendim, yani önceki maçlarda çok pasifti oyuna aktif şekilde katılmaya başlamış zamanla daha iyi olacaktır.

Birhan'ı gayet iyi oynadı umarım kaybolmaz diğer gençler gibi.

Chedjou kesinlikle satılmalı.

Hamit de aslında sakatlanmasa iyi oyuncu , en azından yedek de saçma sapan adamlar yerine çok iyi hamle oyuncusu. Kızıyorum ben de bazen yavaşlığı ve sakatlığına ama iyi alternatif .

Sent from my iPhone using Tapatalk

CoULGNrWYAEIF5p.jpg

CoULGPWWIAAU9Yb.jpg

CoULGMhWIAEc3D1.jpg

CoULGVqW8AEMA4V.jpg

Maç sonunda oyuncular tam soyunma odasına giderken taraftar Wesley'i 3lü çektirmeye çağırdı, gülerek seyirciye gitti koca reyiz..

Chedjou çok dengesiz, hakan balta bildiğimiz gibi vasat bide el bombaları donkla semih var yine çok gol yiyecez bu sezon.

Üst Alt