Hazırlık Maçı | Avusturya 6-1 Türkiye | MS | 26 Mart | TRT Spor - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Avusturya 6-1 Türkiye | MS | 26 Mart | TRT Spor

Milli takim denilen olusumun ilk önce defansi belli olmali. Ne idügü belirsiz oyunculari alip oynatiyorlar.

Zeki Çelik / Mert Müldür
Ferdi Kadıoğlu / Rıdvan Yılmaz
Ozan Kabak / Çağlar Söyüncü / Kaan Ayhan
Abdülkerim Bardakcı / Ahmetcan Kaplan

Serdar Saatçı bu rotasyonu zorlar. Bek alternatiflerinden biri sakatlanirsa ona o zaman bakariz.

Hakan
Arda
İsmail
Salih
Orkun
Ömür

Bakınca kağıt üstünde iyi duruyor ama bu ortasahanın herhangi bir avrupa takıöına üstünlük kurma şansı yok

Evet bu Nike tonlarıyla aynı gibi gelmişti bana yine başka bir yerde ana tonlar kod olarak aynı ton kullanılacak diye de yazmışlardı. Tabi senin dediğin gibi de olabilir görmeden bir şey diyemeyiz. Nike olsa şu ana kadar forma çıkmış belli olmuştu Puma'da daha düşmedi tabi bunun nedenlerinden biri Nike ile devam eden sözleşmedir. Zira o sözleşme bitince stattaki Nike logosu, stadın yanındaki Store gibi değişecek çok şey var.
Üstadım alıntılamış olduğum twit ile sanırım daha iyi görülebilir ton farkı.
@Hasan Bekir Nike ile farkını görmek için:

Kesinlikle sebebi bu diyebiliriz, Nike ile sözleşmemiz bitmediği için henüz, Puma formalarını ancak yazın tanıtım esnasından görebileceğiz. Geç olsun ama güç olmasın diyelim, güzel formalar görmek ümidi ile.
Nike olsa şu ana kadar forma çıkmış belli olmuştu Puma'da daha düşmedi tabi bunun nedenlerinden biri Nike ile devam eden sözleşmedir. Zira o sözleşme bitince stattaki Nike logosu, stadın yanındaki Store gibi değişecek çok şey var.

Yapmamız gereken seçim hakanlı bi düzen mi kuracağız yoksa ardalı mı buna karar vermeliyiz

Hakanlı düzende hakan regista önüne barella gibi 2 adam koyarsak iş yapar gibi gözüküyor. Böyle 2 adam da yok elde

Ardanın arkasına deli dana gibi basacak, fiziksel olarak ezilmeyecek 2 adam koymak daha kolay gibi

Güvenilir bir kaleci, Abdülkerim dışında güvenilir bir stoper, bek ve en önemlisi santrafor yok milli takımda.
O yüzden bu takımdan pek bir şey beklemiyorum.

Yapmamız gereken seçim hakanlı bi düzen mi kuracağız yoksa ardalı mı buna karar vermeliyiz

Hakanlı düzende hakan regista önüne barella gibi 2 adam koyarsak iş yapar gibi gözüküyor. Böyle 2 adam da yok elde

Ardanın arkasına deli dana gibi basacak, fiziksel olarak ezilmeyecek 2 adam koymak daha kolay gibi
Hem bu dediğin özellikte hem de beyni olan oyuncu yok MT havuzunda.

Euro 2020 gibi bir netice ile karşılaşabiliriz. Tabi bu sefer grubumuz nispeten daha kolay ama kadro olarak bence çok iyi değiliz.

Ya da top oynamaktan vazgeçeceğiz ileri kenan barış kerem atıp iyi bi savunma kurgulayıp kontra kovalayacağız. Bu takım avusturya dengi hiçbir takıma karşı oyunu ele alamaz

brezilya maçı müthiş, kürdan bacaklı yamal ortalığı dağıtıyor.
Maç mahalle parkı gibi 16-17-18 yaşında u19 mücadelesi gibi oyuncular var.
Bunların oynadığı futbolsa bizim oynadığımız ne lan

Üst Alt