Hazırlık Maçı | Eyüpspor 2-4 Galatasaray | MS | 2 Eylül | GSTV - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Eyüpspor 2-4 Galatasaray | MS | 2 Eylül | GSTV

son lig maçında yaptıklarını düşününce bence zorlamaya gerek yok şahsen emrah ve recep daha çok çabalıyor.
hocam son lig maçında bile ilk pozisyonu mesela tekrar dikkatlice izle. O pozisyonda Yasin kendisi daha müsait, Rodriguez ve Erene pas yolu kapalı gibi. İkinci pozisyon için sana hak veriyorum.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Maçı izleyemedim iki pozisyonun videosunu gördüm sadece birisi Yasin'in kepaze bir şekilde kaçırdığı gol diğeri de kornerde topa dokunup adama kaptırdıkları pozisyon. Büyük mallık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudorun hala yasini oynatması hazırlık maçı da olsa ilginç safi zarar yasin inş son maçı olmuştur Galatasarayımızda yedekten bile girmesine tahammülüm yok.

hocam son lig maçında bile ilk pozisyonu mesela tekrar dikkatlice izle. O pozisyonda Yasin kendisi daha müsait, Rodriguez ve Erene pas yolu kapalı gibi. İkinci pozisyon için sana hak veriyorum.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Yasin'i pozisyon üzerinden değilde genel olarak değerlendirmek lazım. İlk pozisyonda pas kanalları müsait olsada olmasada vuracaktı. İşte asıl sıkıntı bu bence.

Özellikle bu sezon yedekte kalmasıyla tamamen bir boşvermişlik hakim.

Hamza zamanı yasinin totosunu biz kaldırdık
Nasıl bi kalkmadır bu ben anlamış değilim hiç bişey oynamadığı halde takımı sabote ediyo ama iyi oynadığını filan zannediyo.

İyi oynamayı geçtim sahanın içinde aptal aptal haraketler yapıyo. Gomis kadar çalış desen futbolu bırakır bu.
İdmanı yap eve geç karı kız ortamlara ak senin yaşantına sokuyim.

TapaTalK

Bu ateş üfleyerek sönmez

saygı suyuyorum renktaşım. kaçırdığı veya içinde ettiği pozisyonlarda hep suçlu demiyor olmama rağmen sıfır çaba ve bencilliğini düşününce resmen BIKTIM.

Keşke maç Arena'da oynansaydı. Hoca zeminden çekinip tüm asları çekti kenara. Feghouli 90 dk oynayamado

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt